| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Matky s dětmi doprava, vozíčkáři doleva, tak vypadá integrace?

 Příspěvky 110 z 129 [Dalších 119 >>]
Goaa, deti nemam
  • 
24.3.2011 20:03:31
Deti nemam, na voziku nejsem, ale:..."Zcela chápu číšnice, že je lépe potenciálně problémového hosta předem vyhodit, než čekat na vznik problémů a řešit problémy."...

To uz je trochu moc. Mamka s ditetem v kavarne s detskym koutkem je problemovy host? Protoze si mamky s ditetem jdou sednout do kavarny, neznamena, ze dite bude obtezovat okoli. jsem z velkyho mesta, takze netrpim tim, ze by me v kavarnach obtezovalo nejake dite. Jenom v ulici kde bydlim, jsou 2 detske kavarny, tak je mozna muj nazor zkresleny, ale PROBLEMOVY HOST je na me MOC SILNY KAFE.
enny
12.1.2011 2:26:57
Královna Viktorie, když byla těhotná, tak téměř necházelo ze svých pokojů, tenkrát se to prostě neslušelo:).. a že jeden čas byl těhotná v jednom kuse:)..

Místo, kde nejsem vítána s malou dcerou, nehodlám navštěvovat ani v čase, kdy dcera bude zvát na kafe mě.. byť si ještě počkám:)
Binturongg
18.12.2010 14:19:24
Dík za info.
Vidíš, já měla pocit, že jsem ho tam při poslední návštěvě zahlédla ~:-D
FTVS? To má i moje babička - kdysi tam s manželem učili. Tak to je fajn, že bude kluk "zdělanej" ~R^ ~;)

Petra Neomi
  • 
17.12.2010 21:58:26
Imho studuje FTVS a pomáhá v tátově hospodě.
Binturongg
17.12.2010 20:49:49
Petra Neomi - tak to by mě asi rozplakalo - rozněžnělí opilci jsou k sežrání ~t~

Lukášovi může být, počítám, tak kolem 23-24let - učila jsem ho jen rok, byl v osmičce.
Čím je? Hraje ještě hokej?
Petra Neomi
  • 
17.12.2010 0:06:08
Lukáš už je dávno velkej kluk :) Každopádně, s dítětem klidně, i když je to pořád sparťanská hospoda :) Když se mi Niki narodila, při návratu z porodnice jsme ji ukázali na výčepu a štamgasti jí zpívali "rozvíje se poupátko" :) Dost perverzní zážitek, musím říct :)
Binturongg
16.12.2010 9:31:15
Petra Neomi - fakt? To teda zírám ~e~ ~t~
Já tam vídala maximálně syna majitele - toho jsem učila - v době jeho puberty, takže žádnej prcek ~:-D

Nojo jenže od té doby uplynulo více než 8 let (já se odstěhovala do hor a na Letnou se podívám párkrát do roka)a s mou milovanou putykou jsem ztratila kontakt... ~7~

Stěhovala jsem se z baráku, který je cca 200m od hospody a teď je z toho baby club ~t~ ~t~
No nic, vidím, že má můj syn závažné mezery ve všeobecném vzdělání. Asi to budeme muset na jaře napravit! ~v~
Petra Neomi
  • 
16.12.2010 0:55:33
Naše Niki je tam jako doma... a pokaždý tam taky slaví Silvestra. A děti se tam většinou pohybují, minimálně dcera majitele, dcera dcery majitele a pak pár dětských štamgastů :) Zrovna na Mělníku dítě vypouštím a pak jen poplatím účty na obou výčepech :D
Binturongg
15.12.2010 19:15:54
Petra Neomi - nojo, možná to trochu elektricky působí, ty moje reakce. Jsem ochotná uznat, že jsem - jsme asi měli extrémní smůlu na spratky i jejich rodiče v pohostinstvích.

Výjimku tvoří Mělník - Na Mělníku jsem byla takřka odkojená, ale jiné kojence jsem tam naštěstí nikdy nepotkala.
Ovšem Mělník už je pro děti dost drsná káva, i kdyby měli rodiče permanentně sjeté Neurolem ~t~

Jojo, od dob mého těhotenství jsem tam nebyla - skoro dva roky ~7~ ~v~
Binturongg
15.12.2010 19:11:29
Magráta - nijak si to nevysvětluj, kašli na to. Když se zaprasíš tiše a s úsměvem, nikoho tím iritovat nebudeš (příklad mé tetičky - ta má taky jemnou motoriku ok, ale dát jí přesnídávku, je lépe uvázat i bryndák ~t~ ) - aby to tak nevyznělo, nejsem na tohle nijak vysazená a je mi srdečně jedno, když se pokydám hořčicí z hotdogu, a když je pokydán kdokoli jiný, je mi to fuk tím spíš, pokud tak činí vychovaně ~t~ ~;)
 Příspěvky 110 z 129 [Dalších 119 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.