| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak poznat, kdy jste připraveni na rodičovství

 Příspěvky 110 z 79 [Dalších 69 >>]
4.2.2008 11:30:34
Jsi Svědek Jehovův?????~g~
  • 
29.11.2007 7:13:40
Zasmala jsem se, je opravdu legracni....:-)
Ale realisticky, asi mam stesti, problemy se synem nikdy nebyly, prvni ctyri mesice se budil jen na kojeni, jinak spal, pastelkamy maluje jen na papire a obcas mi i pomaha uklizet, strasne ho to bavi( alepon nekoho:-),nakupy zvladame v pohode bez zastavek u hracek a sladkosti a hlavne bez revu...
Nocni vstavani mi hned po kojeni odpalo, ale to je spise zasluhou tatinka, ktery je svym synem tak nadseny, ze vstaval v noci s elanem sam....
Planujeme druhe, premyslim, jestli si mam opravdu ten pytel piskem naplnit:-)))
Teraza Horáková
11.11.2007 0:18:16
lido, a jak to zvládáš?
Mohu nabídnout nějakou pomoc? Oblečení, hračky, třeba i jinou? Klidně napiš na mejlíka?


A neuraž se, prosím, není to o tom, že bych Tě chtěla ponižovat, jen jsem úplně na větvi z maminky, která tuhle PORCI zvládá :-)))
andrea Irglová
  • 
18.10.2007 11:39:09
TAk na to musím reagovat. Dneska už jemým dětem 5 a opravdu to byly zlatíčka a nic jsem si neidealizovala, byli strašně hodní a jsou i teď. Vše záleží na úhlu pohledu a výchově. Takže klídek
  • 
8.8.2007 11:45:04
Já chci hrát scrabble, ale www stránky, které jsem doposud našla, mi nevyhovovaly. Nevíte někde o nějakých jednodušších? Díky.
Helča 7 let holka a 3 roky kluk
  • 
27.6.2007 8:40:13
No my jsme řešili s manželem otázku : co s kobercem.... "jen" ho vysáváme a až děti odrostou, tak koupíme rovnou nový. Myslím, že by to bylo vyhazování peněz, nechávat ho každou chvíli čistit - nebo nedej bože drhnout ho sami - všichni, kdo děti máte, víte o čem mluvím :-)))
  • 
21.4.2007 12:31:46
mame nyni v dubnu 2007 trojvaječna trojčata holky je jim rok a půl a jsou originalni tim což běžně trojčata nejsou že jsou trojvaječna jedna cela maminka druha cela tatinek a třeti je přesně na pul oči a vlasy mama a obličej je tatinek a mit to namichany je špatně kluci jsou blby a pomaly a s jednim vaječnikem co ma manželka a na druhem ma cistu je to zazrak 1 ku miliardě a žadnouz ošetřovatelku nemame nebot by byla stejně blba nebot manželka je zdravotni sestra od novorozenců 15 let praxe a zvladne to jen sama a ja to stihnu taky sam a to jsem proti ženě blbej amater a kdo fnuka že jeho pouze jedno ditě řve je blb ktery nevi o čem ty děti jsou a chodit rodit vicekrat je škoda času...ps v dubnovym AHA jsme byli na pulce stranky tečka
10.1.2007 17:48:24
Podle testu rodičovství rozhodně nejsem připravena:o)) A asi nikdy nebudu. Mám dcerku Ariu(7měs.) a jsem ve 3.měsíci těhotenství. Ale tak strašné jako to tu popisují to rozhodně není! No i když je možné že má dcerka je velmi hodná:o)))
 Příspěvky 110 z 79 [Dalších 69 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.