| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Babičko, nauč mě klaula

 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]
Šarkyy
11.9.2010 14:46:43
Uzasny, moc jsem se pobavila, hlavne ten zaver nema chybu :-D. Preji mnoho uspechu v treninku.
Ludmila
  • 
10.9.2010 10:20:41
Já chci taky takovou babičku! Moc milé, hezký článek.
Lída+2
6.9.2010 12:19:53
Tak jsem se pobavila.BAbička je super!~R^~g~

Babičce jsem ušetřila spoutu práce....~t~, když to tak čtu...děti skončili v kurzu, kde se to odborně naučili~:-D, aby pak nebyla práce s přeučováním.....špatnýho stylu viz článek.-...~t~

Hanka 75
5.9.2010 16:58:36
též se mi líbí, váš přístup i vtipný článek,

ale soboně bych si tipla, že místy, jste ho literárně vyšperkla, nepletu se ? Např. "nemožný" plavčík, plácnem a CÁKNEM - opravdu to vnouček sám řekl ?

Neberte to jako kritiku.
Iris2020
5.9.2010 16:22:15

Moc obdivuji respekt k dětským přáním a ochotu věnovat se vnukovi. Kdyby všechni (a nejen babičky) byli aspoň z poloviny takoví....
5.9.2010 8:28:59
moc se mi líbí,že jste ještě schopna a ochotna se něco naučit.To u babiček není zcela běžné.Každá druhá by vnoučka odbyla zřejmě stejně jako ten děda.Já budu ale zcela určitě váš případ.Tedy to říkám dnes..(i když babičkou už bych mohla být).
Ocicko
3.9.2010 14:47:49
super clanek ~g~ krasne jsem se zasmala a trochu predstavila nasi babicku co by delala kdyby ucila kraula~t~~t~ byla by uplne na tom stejne...... ~t~~t~

ps: a ja bych byla na tom jeste hur~t~~t~~t~

vas malej by rekl - to je prrrrrrrrdel ~t~~t~~t~
Zuuuza
3.9.2010 12:31:20
To je krásné ~g~
Petra
  • 
3.9.2010 12:23:15


Trener jedne z mych dcer rikal, ze ucil jedny starsi manzele lyzovat. Rikali mu:" Nam se prave narodil prvni vnuk, tak mame tri roky na to, abychom se naucili lyzovat a mohli s nim pak jezdit na hory." Tehdy me to vzalo, ze nikdy neni na nic pozde a chce to jen DUVOD.

Stejne jako babicka v clanku.

Moc vsem takovym babickam a dedeckum tleskam a doufam, ze jednou budu taky takova.
Winky
  • 
3.9.2010 11:25:53
jj :-)

Teda fakt klobouk dolů před babičkou, jestli to takhle bere vážně, tak pro vnuka - a hlavně pro sebe - dělá úžasně moc :-) Opravdu výkon.... (já se u kraula utopím zcela určitě, při znaku plavu našikmo a lajny mi nestačí, při stylu prsa mám křivý švih nohama který je ale rychlejší a silnější než ten klasický, takže se mi ho nechce přeučovat :-) už to jednou vidím jak mi to dětičky sečtou. Dceři začíná školkové plavání příští týden, ta zas bude nachytro....)
 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.