| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Neobyčejné hrátky s obyčejnými věcmi 3: Když narazí na vysavač…

 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]
Elíláma
21.9.2010 10:58:57
Ale tyhle básničky jsou fakt psycho ~t~~t~~t~ tato se ještě docela povedla, ale např. 6. je krize, čekala jsem, že to autorka nějak vypiluje, ale spíš to slábne, škoda, přitom dobrý nápad. Ale jinak máš pravdu, někdy ty reakce (cožeee, ty mu dovolíš/nedovolíš??? tu porodnici bych zažalovala a tohle není vůbec bio, cože, bacily????) jsou jako jít si zaplavat mezi barakudy v říji ~b~
Elíláma
21.9.2010 10:54:31
~t~~t~~t~ hele, teto, jaký ten náš má hysterák: hůůůůůůůůůůů!
13.9.2010 15:17:18
No tak než jsem šla na mateřskou já, sledovala jsem s odstupem okolní maminy. Je pravda, že ženský na mateřský vymýšlej bejkárny, ptákoviny a hovadiny. Jednak se nuděj, jednak čím jiným byste htěly zabavit prcky. Ale poslední dobou mám na rodince pocit, že se z nudících se matek vymýšlejících bejkárničky pro prťata staly jedovatý saně hnusně se navážejících do kohokoli, jenž čímkoli přispěje. Mám takový pocit, že pokud tyto "jedubaby" nezačne redakce rodina.cz krotit, ztratí časem všechny "normální" matky o tyto stránky zájem. Já už jsem ztratila zájem přizpívat také. Ač jsem se o to párkrát pokusila, vždycky jsem sklidila jen posměch, urážky nadávky.
Pawlla
5.9.2010 8:38:35
No tak promiň ,ale pět už mi bylo a z článku se chci dozvědět něco víc než "pěknou básničku."
Katka, 2 holky
  • 
4.9.2010 23:22:20
Mne to teda prijde jako super basnicka a co, ty dve vety nakonec nesmite brat tak vazne jako samy sebe. Ja jsem se pobavila a intelektualni hloubku to ma rozhodne vetsi nez vyse zminena MF Dnes. cao
Kopřiva Dvoudomá
31.8.2010 12:42:15
Od kdy je Mladá fronta intelektuální čtení? ~y~~y~~y~
Ecim
30.8.2010 13:57:03
Moje děti zase hrozně rády vozí vysavač. ~t~
Pawlla
30.8.2010 11:50:51
Ale ne,já zas nejsem tak náročná a rodinu mám ráda,ale článek,kde je jedna básnička a dvě věty?~d~
30.8.2010 11:39:32
No tak jako článek není nijak intelektuální, ale k tomu musíte sledovat ČT 2 a číst Mladou frontu, ne chodit na Rodinu ~t~
Jája
  • 
30.8.2010 10:53:22
Naše dítě se třeba vysavače nebálo, ale jeho zvuk ho šíleně rozesmával. Než jsem vyluxovala, bylo dítě smíchy mrtvé, chechtalo se až do bezvědomí. Jako větší se na něm vozilo.
 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.