| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dovolte si chyby ve výchově

 Příspěvky 110 z 44 [Dalších 34 >>]
MM, 2 kluci
28.8.2010 23:03:35
Zehlit kapesnicky - a proc jako?!?
nevim proc bych to mela ucit deti, kdyz sama az na vyjimky nezehlim temer nic... ;-) A kapesnicky uz vubec ne, stejne se zmuchlaji v kapse, ne ~t~ ?
19.8.2010 22:50:47
"jinak si ale sama za sebe myslím, že rodič může skutečně přijít na to, že je jeho dítě hyperaktivní už ve věku, kdy to lékař ještě nepozná. Rodič je s dítětem celý den a clý den jeho projevy sleduje, na rozdíl od lékaře, který může diagnozu stanovit až ve věku, kdy se dítě víc projevuje navenek... "

Suhlas.
19.8.2010 22:48:08
"- hledat symptomy u daného dítěte kojeneckého věku nemám za smysluplné. Jistěže by někdo mohl - a třeba tak i činí - zkoumat různé projevy a pokoušet se je určit jako nějakou předzvěst či dokonce symptom ADHD, jen nevím, k čemu by to bylo dobré, nicméně budiž. Ale - a teď napíšu něco špatně obsahově, ale snad vhodně pro ilustraci - přeci nelze dost dobře určit, že ten který kojenec bude asi dysgrafik. Nechci tím směšovat d-d a ADHD, jsou to různé věci, ale jen ukázat, že jisté markery vývoje se nemohou hodnotit dříve, než nazraje správný čas. "

Tak s tymto mozem len suhlasit..
kili
  • 
19.8.2010 2:16:15
" Kasuistika psaná s cé o něčem hovoří. To už se nepíše hoooodně dlouho. "

Spíše se to dlouho píše, kdežto "kasuistika" nepíše snad nikdo. Zkuste nahlédnou do platných slovníků -

ssjc Slovník spisovného jazyka českého
psjc Příruční slovník jazyka českého

casus
[kázus], casu [kázu] n. neskl. m. (6. j. -u, mn. 1., 4. -y) (lat. pád, případ, příčina) v ust. spoj. c. belli [belí] důvod k válce

Nevím, o čem by to mělo svědčit a stejně tak nevím, co míníte vyjádřit tím ostatním, co jste napsala. Pokud máte něco k věci, klidně to sdělte.
Ronja
  • 
18.8.2010 20:20:30
Poslyš, Kasuistika psaná s cé o něčem hovoří. To už se nepíše hoooodně dlouho. :-)
Mimochodem, Já byla neustále plačící mimino, neuhlídatelný dvouletý dítě v jeslích(jediná jsem z nich dokázala pravidelně UTÍKAT),ve školce s nálepkou pekelnýho spratka, ačkoli bratr byl vychovávanej stejně a bez problémů, ADHD ovšem diagnostikována až na prvním stupni ZŠ... :-(( Protože dříív to asi nejde, že jo? ;-)
Léčba hospitalizací na dětský psychiatrii, neustálou medikací (diazepam denně jako trest za sprostý slovo p pod.), a přivazováním k posteli...
problémy se začleněním do společnosti šílený, začínám to zvládat až posledních pár let, a to mi(ale nikomu ani muk ;-))táhne na sedmadvacátej rok.
kili
  • 
18.8.2010 14:51:37
doufám, že Vám to pomohlo nebo pomůže, nedal jste to nijak najevo, to jen abych pro příště věděl, zda mám odpovědět, nebo zda se je pokoušíte mne zkoušet.
lklasinka
18.8.2010 13:00:33
poslední dobou mi přijde, že tahle diskuse není o názoru nebo radě, ale o urážení a hlouposti.
Fojtik
17.8.2010 21:22:20
Ve švýcarsku jsme si oblíbili kořenící sůl Herbamare od tradiční švýc. firmy A.Vogel.
Je v BIO kvalitě, obsahuje i hnědé řasy, které jsou zdrojem jodu. Složení jsem napsal zde http://herbamare.blog.cz/

U nás se prodává jen svinstvo plné barviv, glutamátů .. nic z toho není v Herbamare

Pokud máte zájem, mohu poslat čtvrt kilové balení za 112 korun + 50kč poštovné
jirka.fojt@centrum.cz
Dano
  • 
17.8.2010 12:49:53
Tohle mi vyrazilo dech.Kiliho udaly holky z Porodu doma, že je moc na netu, napsaly to jeho zaměstnavateli.
Hrůza, co!
Kili, je mi vás líto.Je to hnus.

http://www.rodina.cz/nazor13974846.htm

lklasinka
17.8.2010 12:32:59
Já osobně jsem ráda že Vás tady mám, poradil jste mi už víckrát, hlavně se Vás nebojím zeptat,"jako blbec" a je mi jedno jestli je vám 30 nebo 120.
 Příspěvky 110 z 44 [Dalších 34 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.