| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bude potřeba tady zase trochu uklidit

 Příspěvky 17 z 7 
jary
  • 
19.7.2010 21:53:51
Pardon, ale tady je význam jasně dán slovosledem. Pokud ten by se změnil, potom ano, Váš význam by to mohlo mít, pokud staříci i zub času by na něm hlodali, ale věta, jak je napsaná, je zcela jednoznačná. Víc číst a míň si domýšlet.
x x
12.7.2010 15:25:00
Jo jo, je to tak, češtin mít hodně variací a záludností. ~t~
Ikonie
11.7.2010 10:42:01
Opravdu moc hezké.

Jojo, člověk už si bez elekřiny, mobilu a podobných vymožeností už neumí představit svůj život :(
Lei
10.7.2010 11:49:42
Krásně popsáno.

Babička v plechové vaně je jednička. Můj známý šel jednou navšívit svou přítelkyni, už hodně starou (ale ne duchem) dámu, a když zaklepal, zavolala ta: "Momentík, jsem nahá, beru sluneční lázeň." Považovala za důležité, aby tělo nebylo pořád zakryté a dostal se k němu vzduch a slunce. To mi přišlo skvělé.
9.7.2010 23:08:25
článeček pohladil po duši, ale tuhle větu jsem četla snad třikrát, až mě rozesmála:

"A starý žebřík už je starý a stejně jako dříve narození, i na něm hlodá zub času."

Ihned jsem si představila stařečky hlodající žebřík ~t~ Ona ta čeština je fakt zrádná ~6~
Dagmar Bartůšková
9.7.2010 12:22:05
Moc milé, ze života a přitom hezké~;)
9.7.2010 8:31:03
Jako vždy krásný článek o úplně obyčejných věcech.To jsem si u raní kávy hezky početla.~g~
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.