| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Sociální dovednosti podporují sebedůvěru dítěte

 Příspěvky 12 z 2 
et
  • 
22.11.2009 18:13:16
~t~
Lenka, 2 dospívající děti - dcera a syn
  • 
7.9.2004 22:36:35
Má zkušenost s dětským pochopením ironie:
Můj syn má lehkou mozkovou disfunkci. Byli jsme u nasí paní doktorky (psycholožka), protože ve škole sebral drát a tuž na výtvarném kroužku (moc nutně to potřeboval). Paní doktorka mu říkala, že za měsíc má zase přijít a ať se snaží nic nesebrat, aby ho mohla pochválit. Po tom měsíci se ho zeptala: "Tak Lukášku, čím jsi v poslední době maminku potěšil?" A on jí bezelstně odpověděl: "Sedl jsem si jí na vyžehlené prádlo." A svým způsobem měl pravdu, protože když mi to prádlo "zvalchoval", tak jsem mu ironicky řekla: "To jsi mě teda potěšil." A on se (chudák) ještě cestou k p.doktorce ujišťoval: "Že jsem tě včera potěšil, když jsem si Ti sedl na to vyžehlené prádlo?" A já zase: "To víš, že jo." A vůbec ně nenapdlo, že nepozná, že je to miněno ironicky. :c)
 Příspěvky 12 z 2 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.