| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Smím prosit, baby?

 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]
jana,dvouměsíční miminko
  • 
3.6.2010 10:35:22
souhlasím,bohužel v dnešním světě jsme se tak vzdálili svým kořenům a všemu přirozenému,co znali všechny přírodní národy i naši ne tak vzdálení předci,že je třeba na to znovu přijít-tentokrát vědecky,aby to maminky uznali za vhodné.s malou sem si v bříšku povídala,pořád jí hladila,čímž sem si vysloužila poznámku u kolegyň co blbnu a snažím se to dělat i teď.v těhotenství bylo víc času :o)))
PetraK, syn 15let
  • 
3.6.2010 10:19:54
Taky se nestačím divit, jaký je to objev! A hlavně, jak JÁ jsem geniální! :-)
Jsem takhle tančila valčík se synem, protože řval a řval a řval a já byla zoufalá, tlustá a unavená a jiný tělocvik nepřipadal v úvahu.
Když poporostl, tak jsme tančili na Dádu (dodnes ji nemůžu ani vidět), to ho bavilo a nasmáli jme se, ale 5 kazet furt dokola .... :-)
Ale od první tžídy si ho vybrali do tanečního kroužku, na klasické tance, občas jsme jezdili na soutěže, kdyby nebyl trémista a nepřišla puberta, tak tancuje dodnes. Jde mu to, ale po mě ani manžovi to nemá, oba jsme kopyta... :-) Snad to tančení v ranném dětství :-)
3.6.2010 8:59:32
Tak tedy s valčíkem nebo tangem by jsme u našeho malého neuspěli. Tancuje hlavně na Kabáty, Iron Maiden nebo aspoň Metallicu - teď co začal chodit, tak už tancuje sám, bez nás. No, je vidět výchova jeho otce od ranného mládí.~t~ To s ním blbnul i bez kurzů tance, jen zvolil trochu svižnější tempo. Jenom na ozvučení produkce jsem stanovila jiný limit než na rockovém koncertu.~;) Že bych začala pořádat kurzy pro mimina - Taneční pro pokročilé, v rytmu rocku?
Binturongg
2.6.2010 15:50:50
které lze objevit:
- Maminky, nehulte, nechlastejte a neetujte v těhotenství
- Maminky, mluvte se svými nemluvňaty
- Maminkky, hrajte si s dětmi, nenechávejte je dlouhé hodiny samotné v ohrádce/postýlce
- Maminky, kojte, je to lepší než nekojit
- Maminky, piště se svými prvňáky úkoly a pomáhejte jim
- Maminky, dávejte svým dětem najíst

atd. atd.

Tanec s dítětem je podle mě zcela přirozená věc, netušila jsem, že blbnu já (a blbli i moji předkové) zcela vědecky ~t~

Ale protože jsem slyšela, že až 20% žen není od přírody způsobilých mít dítě a je průšvih, když ho mají, zřejmě jsou podobné teorie v tomto směru dobré...

Podle mě je to prapůvodní pocit bezpečí, že je mládě blízko mámy a ona s ním skáče ze stromu na strom - zkuste dát miminu u tance do pacek cokoli chlupatého, včetně vlastních vlasů (pokud to vydržíte ~;) ) a mimino bude ještě spokojenější ~R^


kreditka
2.6.2010 14:57:56
Za chvilku někdo přijde s novinkou "bungee jumping" s miminky ~a~ Jo jo byznys je byznys a vždy se najde někdo kdo si nechá za takouvou věc slušně zaplatit
Lůca+2
2.6.2010 14:31:59
Přesně ~R^
Winky
  • 
2.6.2010 13:50:48
je mi to jasný že takhle koordinovaně tancovat nemohly :-) tím trapnější mi to připadá..... Reklama - pár záběrů - ok, ale tohle je asi podle autorů "mnohem větší legrace" :-) A tudíž nechápu ani umístění tohohle videa s reklamou na plínky u článku jak máš tančit s miminem v náručí :-D
2.6.2010 13:35:19
To video je opravdu ubohý....~l~
Hilly.
2.6.2010 13:18:24
To byla snad původně nějaká reklama na plíny, ne? Ty děti určitě takto netancovaly..to je nějaký počítačový trik :-)
2.6.2010 13:18:06
Video je evidentně reklama na plenky.... To nemá s tančením nic společného....
Simča ~b~
 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.