| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Opar: skryté nebezpečí

 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]
21.3.2010 22:10:44
Pardón, mně.
21.3.2010 22:09:12
Mě pomohl Isoprinosine, píše Imunolog. Držím palce ke zvládnutí, už tři roky nemám opar na které jsem často jako ekzematik trpěla.
21.3.2010 21:45:40
Aniž bych se chtěla vměšovat zrovna do této větve diskuse, jen informuji, že já jsem se pana doktora na názor ptala~k~.
kili
  • 
16.3.2010 23:59:51
- je jen Váš problém, že něco nemůžete najít

- má slova nejste schopna ani přečíst, natož použít
16.3.2010 22:53:01
jenže on tu vážně žádný příspěvek nežádá Váš názor, ani nemá na příslušném místě Vaše jméno a otazník~t~ asi máte jiná vlákna... a invektivy... použila jsem Vaše slova~5~
kili
  • 
16.3.2010 17:20:23
- ne nebude tímvláknem, ale Vaší schopností sledování

- odpověď získáte pozorným čtením toho, co jsem napsal, pokud ne, marné

- Vaše fantasmagorie, jimiž se pokoušíte o osobní invektivy, nejsou hodny komentáře

- Já Vás nikam nezvu
16.3.2010 17:10:41
Tak že by se právě Vás někdo ptal, to jsem "po niti" nevysledovala, Vás se většinou nikdo neptá~t~ A ještě by mě zajímalo, z čeho soudíte, že si lidé vyhledají neúplné informace? To je tolik podceňujete?
Za šarlatána považuje mnoho lidí právě lékaře Vám podobné, Vy a Vám podobní jste mimo jiné důvodem, proč lidé nechodí k lékaři, ale k homeopatovi a proč ženy raději rodí doma, než aby se musely dohadovat s podobnými jedinci, jako jste Vy.
A už mě to nebaví, zase někdy jindy~3~
kili
  • 
16.3.2010 17:04:03
- nezkoušel, na zjevný rozdíl od Vás nemám proč a nemám na kom, stejně tak neužívám zaříkávání, virguli a jakkoli nikomu nebráním vyhledat péči šarlatánů, nikomu ji nedoporučuji a varuji před ní

- je mi srdečně jedno, co užíváte a na kom to zkoušíte, já jsem odpověděl na dotaz mně zde položený (ne Vámi) a nenutím Vás na to reagovat
16.3.2010 16:32:02
A zkoušel jste někdy použít homeopatika? asi ne, jinak byste totiž mohl zjistit, že skutečně fungují, že? ~t~
kili
  • 
16.3.2010 15:25:23
- Vám jsem nic nepsal, leč jsem odpovídal na dotaz

- čemu se mám věnovat, to je ryze má věc

- nikoho jsem nezrazoval od hledání informací, upozornil jsem toliko na to, že budou vždy dílčí, neúplné a tedy chybné. Asi tak, jak Vyše nesmysly ohledně efektu homeopatik.


 Příspěvky 110 z 63 [Dalších 53 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.