| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Stanovisko odborníků k "létání miminek"

 Příspěvky 110 z 528 [Dalších 518 >>]
kili
  • 
18.11.2010 16:53:48
cizinka1
Re: Piloti
5.3.2010 12:07:30

" Ale nelibi se mi, kdyz ve spolecnosti siri se umele strach a nenavist a u toho se pripletou i lidi, kteri svoje slova by meli dvakrat vazit. "

Zdá se, že šířen nebyl strach až tak umělý.
kili
  • 
18.11.2010 16:52:29
2.3.2010 10:19:30 cizinka1
(vědecký expert spolku, pozn. přispěvatele)
" Po precteni diskusi vidim jen nasledujici prokazatelne negativni ucinky: manipulativnim prezentacem medii a odborniku podarilo zasvihat emocemi a mysli verejnosti, ze prokazatelne jsou obcasna slepost ve cteni (ze syn nelital), slepa nenavist, vykloubeni logiky, a vysoke riziko poskozeni mozku nadmernou agresi "


http://www.ct24.cz/domaci/106667-vedci-potvrdili-letani-miminek-muze-byt-zivotu-nebezpecne/
5.10.2010 8:36:48
No tybrďo, tak jsem čekala cokoli, ale takováhle reakce mne ani náhodou nenapadla!
OPRAVDU A ZCELA VÁŽNĚ!! - JÁ NEJSEM PANÍ SUDÍKOVÁ!
MÁM DOMA OPRAVDU CHLAPEČKA A NE 2 děti, z toho jednu HOLČIČKU !
A VŠECHNO, CO JSEM SEM NA RODINU DOPOSUD NAPSALA JE PRAVDA PRAVDOUCÍ!

A pokud někdo není schopen přijmout situaci, že jsem natolik odvážná a zastala jsem se, díky vlastní dobrné zkušenosti někoho, na koho je požádán mediální hon, tak vězte - ano, i takoví lidé jsou v dnešní době!
JÁ TOTIŽ NEJSEM ŽÁDNÝ SRABÍK....tak, jako....zřejmě většina populace

SMIŘTE SE PROSÍM S TÍM, ŽE I TACÍ LIDÉ JSOU - A JE VELKÁ ŠKODA, ŽE JICH NENÍ VÍC!

Fuj, to mi ale nadzdvihlo ze židle!!!!!~q~
Simca Peta 2,5 roku a karolinka 7 mesicu
  • 
7.5.2010 21:12:33
Tak pani teda koukam ja odsoudila jen to video ktere jsem videla na netu s tatinkem a klukem to byl fakt mazec.Ale na tom letani asi neco bude a hlavne kazde dite je jine a kazde dite ma rado neco jineho a pokud se dite uklidni a pak se i smeje tak mu to asi nevadi.neco jineho je pokud dite rve jak tur a neprestava tak potom bych to urcite nedelala.Ale vasemu synkovi to pomohlo tak proc ne.Zalezi jen na kazde matce ktera to zkusi jestli to ma cenu v tom pokracovat nebo ne.A nebo at si kazdy pocka na ortel tech chytrejch panaku!!!!
j
  • 
20.3.2010 19:00:36
moje holka řvala taky, ale proto, že jsem moc pomoci neměla, tata taky spis v praci a mela jsem triletyho kluka. rvaůla, protoze jsem na ni prenasela nervoziotu mimina maji na to "nos"
katka
  • 
9.3.2010 23:44:20
myslím, že to nepsala paní Mirka, ale paní Sudíková - kdo četl několik jejích vyjádření o létání, nebo slyšel v televizi, je mu to jasné :-)
Matouška
7.3.2010 6:47:17
ten pediatr v rozhovoru na čt 24 říkal, že hodina 300kč, takže taky dobrý byznys
cizinka1
5.3.2010 12:36:44
jo, a tu tramvajovou ci auto bouracku muzes ovlivnit alespon tim, ze u toho nebudes - nejezdit s detma na vylety~;) Kdyz je to vysoce rizikove, CPS se vyjadri, a budou mit vsechny deti zaracha.
cizinka1
5.3.2010 12:10:42
Jeste p.s. ty cviky s novorozenci, miminka nekolika tydnu siroke verejnosti ukazane nebyly, pak jak muzeme vedet co muze, ci nemuze poskodit a jak postupne do toho se jde, ze? Fakt by tezko predstavit, aby 8 let nejaky lump svihal novorozencem bez ohledu na hlavicku a krehkost telicka, a na to se neprislo - v nemocnici.
cizinka1
5.3.2010 12:07:30
Sceptre, ja take pockam si na studie nebo nejake hmatatelnejsi dukazy o skode, nez si na nekoho vybliji.

Jak jsem psala - nevim proc bych do neco takoveho sla, zeny ktere tam sly, sve duvody mely, subjektivne maji dojem, ze jim to spise pomohlo.

Ale nelibi se mi, kdyz ve spolecnosti siri se umele strach a nenavist a u toho se pripletou i lidi, kteri svoje slova by meli dvakrat vazit.
 Příspěvky 110 z 528 [Dalších 518 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.