| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chorvatská dovolená trochu jinak

 Příspěvky 110 z 72 [Dalších 62 >>]
Chorvatsko
8.1.2011 16:09:03
Zdravim z Chorvatska!
Mislim že bi každi pomohol taki a v Česki Republice je to normalni ale dicki se musi davat pozor co se pronajima a taki žadat vsehne fotki apartmana proto že gdi objednate apartman a nebudete spokojeni
to vam skazi dovolenku.. Vsehno najlepši v Roce 2011
Grigori
  • 
12.3.2010 10:52:26
prosím o kontakt na ubytovatele v chorvatsku děkuji
Evka0
11.2.2010 9:19:23
Ahoj,váš článek mne nadchnul.Přesně něco takového hledám.Chystáme se na dovolenou do Chorvatska s 1,5 letými dětmi.Hledáme písčitou pláž,klid a příjemné ubytování.Mohla byste mi prosím poslat aspoň mail na Grigoriho?Ráda bych se s ním spojila a prodiskutovala námi vybranou lokalitu nebo si od něj nechala poradit.Děkuji a přeji pěkný den.Eva
27.1.2010 22:13:12
Lí, můžeš mi, prosím, prozradit, kde konkrétně jste byly v tom Slatine ubytované (myslím to druhé ubytování). Koukám na nabídku té cestovky Suncokret, ale ve Slatine je tam toho hodně a člověk neví, co si vybrat. Doporučené ubytování je určitě lepší. Díky! Klára
Taodvedle
25.1.2010 13:01:10
Martino tak to je hrozne, deti nechat jist chleba s maslem a sam si davat steaky. ja prevazne pracuji v domacnosti, staram se o deti, jesle, druzina a obedy by nas bohuzel vysli draze nez to co bych ted vydelala. dokud jsou deti maly, je to nas rodiny model. a manzel neni zadny skudlil, naopak kouka prvi na nas a pak na sebe. a to ze musel roky platit hrozne prachy jeho ex ( alimenty na dite nepocitam, to byla jen tretina toho co mela ona), si mohl dovolit je tim ze ma vyssi plat, jinak by jsme s rodinou museli pockat, nez ji prestane platit.
Ja jsem si ho brala se zavazkem, a i presto hlave proto ze je to ten nejlepsi chlap na svete.
25.1.2010 12:51:53
Díky katko, hezká reakce a také dobrý příspěvek k tématu. Chorvatsko mě okouzlilo. Patřila jsme k těm, kteří nechápali co lidé na chorvatsku vidí - nejsou tam vlny, není tam písek a je tam draho, že??? :-) jejky, jak mě tohle rychle přešlo!!! tak čistou vodu sjem neviděla, děti skály a šutry určitě zabavily víc než písek a i ty památky... jako Omiš je snad to nejhezčí co jsme kdy viděla. je ale fakt, že já toho neviděla až tak moc :-) ještě mě dostal istanbuul, ale to bylo uplně něco jiného. Chorvatsko je pro děti suuper.

I kyž my měli štěstí na počasí :-( často bouřky, v trogiru povodně... ale byl ještě červen. Moře mělo tak 21-23, ale my se stejně nadšeně koupali každý den, voda byla tak parádní. a bylo teplo... hmhm. když mi muž psával teploty tady v ČR byla jsme ráda že jsme kde jsem :-)

Ilona+Lucka5
  • 
24.1.2010 22:16:31
My do Chorvatska jezdíme už dlouho, když to spočítám, tak jsme tam byli 9x za posledních 15 let.Hned první dovolená na Krku byla nádherná a od té doby se tam vracíme. Projeli jsme za ty roky celé chorvatské pobřeží až k Dubrovníku, ostrovy Cres,Lošinj,Korčulu, pořád poznáváme něco nového. Nikdy jsem nejeli v koloně
ty jsou pá+so v sezoně), jezdíme na blint i na předem domluvené místo, nikdy jsem neměli problém. Nejklidnější místo, které znám je Mala Duba ( asi 15 km za Makarskou) a nejhezčí a v srpnu také klidná je Brela-Stomarica. Jezdíme i s malou, poprvé měla rok a půl a všechno úplně v poho...chorvatsko je moje srdeční záležitost
lea
  • 
24.1.2010 18:35:58
tak v Chorvatsku nabídka ubytování převyšuje poptávku,takže by mě nikdy nenapadlo platit zálohu a kupovat tak zajíce v pytli. Nakonec už jezdím jen na jedno osvědčené místo na pláži a s pískem:-), žádný vláčení se přes silnici a podobné chuťovky.
Líza
24.1.2010 9:11:55
A ten očistec spočíval v čem jako?
23.1.2010 23:55:58
Tak tohle mi jde od srdce...líp bych to taky nedokázala popsat....

Sebelítost?Závist? Strach? .... to jsou přesně ty správná slova

jen dodávám.... domorodci i děti si necháváme servírovat na zlatých podnosech a jíme je se zdviženým malíčkem.

Děkuji ;o))))

P.S. : Jsem rodilá Pražanda, která vyrostla v Krkonoších a takové předsudky tedy opravdu nemám....tak kde je ferou ty "burani a domorodci" ???
 Příspěvky 110 z 72 [Dalších 62 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.