| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Šťastný a veselý...

 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]
štěpánka
  • 
30.12.2009 20:35:52
Katuš, měla jsem prasečí chřipku, vezla mě rychlá do nemocnice, vím o čem je řeč. Když jsme pár let předtím běhali po vyšetřeních se synem a skončili až na onkologii (nepotvrdilo se ťuk ťuk na dřevo), rozhodně mi nebylo do smíchu. Ani podezření na zánet srdečního svalu v 1,5 roce a velká operace s třítýdenním pobytem nebyly zrovna procházka růžovým sadem. A to mám děti v zásadě zdravé (ve srovnání s kamarádkami). Takže boreliózu považuji za normální nemoc a ne za něco z čeho se mám hroutit. (Normální nemyslím nezávažnou nebo banální. Vím, že neléčená borelióza může mít celoživotní následky, starší lidé na ni mohou i zemřít.)~a~~a~~a~
To bych se musela hroutit kažnou chvíli. Prostě mi ten popsaný rok přišel tak nějak normální, jako zažívám běžně, někdy i hůř. Pravda, povodeň jsem zažila jen jednou a nemusela jsem po ní opravovat byt, jako autorka.:-)~;)~:(
Líza
29.12.2009 12:07:52
To se potom ale opravdu musíš hroutit úplně ze všeho, co nejde podle tvých představ.
29.12.2009 11:39:50
ale já si nestěžuju, beru to tak jak to je a jsem optimista děvčata
29.12.2009 11:17:18
No já bych taky přispěla troškou do mlýna. V březnu umřel manželovi děda už na stáří (85let) což je pěkný věk, pak naší 2leté zjistili JIA (revma) tchána v červnu odvezli do nemocnice s prasklým střevem - téměř tam zůstal,dodnes má vývod. V červenci nám malá 2x zkolabovala a byli jsme na JIp špatné krevní testy, v září umřel mi táta náhle 56let za čtrnáct dní po něm odešla moje babička 76let, teď jsem byla s dětmi na vyndání nosní mandle, s oběma. A to nepíšu chřipky, teploty malé od září každý víkend a kluk byl taky věčně marod. Malé musím každý pátek píchat inejkce, každý den cvičit apod. Manželovi snížili plat, tak čekám co ještě přijde. Trošku nevím na co si kdo stěžuje...
29.12.2009 8:08:45
no podla mna uz len ten stres z toho,ze tvojmu dietatu zistia boreliozu...je jedno,ze vcas,clovek ma tak ci tak strach....a chripka...haha,ano virozy a chripky mame bezne,ale prasaciu,co zabija,bezne nemavame,ze ano?Skus len predstavu,ze mas doma syna a nevies,ci prezijes....este nevies,co bolo na tom hrozne?
Katuba
  • 
29.12.2009 1:41:51
... Ani to snad nebudu psát. A další nás nejspíš čeká. Uf.
Líza
27.12.2009 7:24:02
Taky mi to tak přijde, prostě normální rok, něco se vydařilo, něco míň, jak to tak bejvá.
Jana, 3 kluci
  • 
26.12.2009 23:40:21
Betina je tak trochu ASI pesimistka, viz : "Já vím, tento rok nebyl zrovna procházka růžovou zahradou a určitě nejen pro naši rodinu. A těžko čekat, že ten další bude." S vaším příspěvkem plně souhlasím, paní zažila opravdu hodně, ale přesto se jí ani její rodině vlastně nic zvláštního nestalo. Záleží jak to kdo bere.
Jana, 3 kluci
  • 
26.12.2009 23:38:58
Betina je tak trochu ASI pesimistka, viz : "Já vím, tento rok nebyl zrovna procházka růžovou zahradou a určitě nejen pro naši rodinu. A těžko čekat, že ten další bude." S vaším příspěvkem plně souhlasím, paní zažila opravdu hodně, ale přesto se jí ani její rodině vlastně nic zvláštního nestalo. Záleží jak to kdo bere.
štěpánka
  • 
23.12.2009 21:50:07
Mě to přišlo, jako každý normální rok, co žiju (kromě té povodně, to byla asi fakt hrůza). Dokonce lepší - klukovi se na táboře nic nestalo, nevolal domů denně, jak chce aby si pro něj přijeli. Dokonce byli na dovolené u moře! A choroby - chřipky a virózy máme každoročně, někdy s popsaným průběhem. Borelióza byla zjištěna a léčena včas, takže doufejme, že syn nebude mít následky. K tomu držím palce.
Co bylo na tom roce tak hrozného? Nebo jsem něco přehlédla?
 Příspěvky 110 z 14 [Dalších 4 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.