| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Recepty na zdravé dobroty pro děti

 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]
Dagmar117
31.10.2014 14:59:21
Zdravím,
Co se týče zdravých receptů, asi není úplně potřeba je rozlišovat na recepty pro děti a dospělé. Když vařím, vařím pro všechny, tedy pro manžela i syna jedno jídlo. Poslední dobou mi již docházela inspirace, přeci jen vařit dokola pořád stejné recepty nebaví nikoho. Našla jsem si stránky Vím, co jím www.vimcojim.cz , které mi poskytly mnoho inspirací jak na recepty, tak rady k nákupu vhodných a hlavně zdravých potravin. Stránky jsou přehledné a pořád přibývají nové recepty, zrovna nedávno jsem zkoušela hráškovou polévku s uzeným tofu http://www.vimcojim.cz/cs/spotrebitel/recepty/Hraskova-polevka-s-uzenym-tofu__s603x8360.html a šla opravdu na dračku, syn snědl hned dva talíře a i manžel si ji pochvaloval. Dnes jsem nakoupila věci ke špenátovému kolači, který jsem také našla na jejich stránkách a hned se pustím do pečení, tak snad se podaří a bude chutnat. :-)
Ecim
3.12.2009 17:27:40
To ne. Buď zateplíme balkón nebo ten snobský projekt "Křepelka" odložíme až na jaro. ~t~ A pak si ještě na balkóně zasadíme těch pár exotických rostlin, které jsou zapotřebí do dalších receptů. ~t~ To budou všichni zírat! ~t~
3.12.2009 17:21:44
Až vám chcípne mrazem?:-)
Ecim
3.12.2009 17:19:27
Lizzie, svatá pravda. :-) A ubytujeme tu křepelku na balkóně, ať celý protější panelák vidí, jací jsme nóbl a že na to máme. ~t~ A všichni nám budou závidět! ~t~
3.12.2009 16:59:43
Houby křepelčí vajíčka - křepelku drahá Ecim, ať snáší:)
Ecim
3.12.2009 16:53:57
Mě taky. Musím je dětem honem sehnat, ať jsme IN! ~t~
3.12.2009 16:50:13
Jano, já nevím. Osobně nemám s Ramou problém proto, že se dobře maže a vydrží mi v ledničce několik měsíců, ale máslo je samozřejmě máslo (mňam). Ovšem tohle je velmi okaté.
Ale ta křepelčí vajíčka mě pobavila:)
Tvoje horší já
3.12.2009 14:40:37
Je to hrozné. Teď teprve se dívám, že oba ty články jsou vlastně skrytou reklamou na Ramu a spol.
Že by to lidi přestávali kupovat?
3.12.2009 14:27:59
stačí se podívat na obrázky:)
Navíc by mě zajímalo, proč se dva, takřka totožné, reklamní člányk objeví na skle během dvou dní. Asi okurková sezóna. Málo autorů.
Scooby Doo
3.12.2009 14:16:10
...kdy skrytou reklamu pod zástěrkou nezávislé důvěryhodné osoby (nutriční terapeutky, šéfkuchaře) dochází k manipulování lidí ze strany nadnárodních korporací.
Tady pana experta rovněž zasponzoroval Uniliver, výrobce nezdravých a neekoligických výrobků???? Stejně jako tajně sponzoruje web www.vyzivadeti.cz? Kdo chce, tak se dopátrá informací, kdo za tím stojí, i když na první pohled se vše zdá být "košer".

Nepřipadá Vám to jako "školení" pro lékaře a zdravotní sestry o očkování proti rakovině děložního čípku, které pořádá a sponzoru společnost Graxo-Smith-Kline?
 Příspěvky 110 z 26 [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.