| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Láskyplně a nejen na dušičky vzpomínám a nejen já…

 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]
Tvoje horší já
3.11.2009 19:23:43
Myslím v těchto dnech na všechny rodiče, kteří oplakali svoje děti. I na sourozence těchto andílků. Nejvíc na svou sousedku a kamarádku a jejího malého synáčka, který si mohl tak krásně hrát s naším nejmladším, bohužel osud tomu nepřál a zákeřná meningitida ho zabila v necelých třech letech.
Článek jsem četla už včera, ale nebyla jsem schopná cokoliv napsat.
Romča
  • 
3.11.2009 15:17:15
Mili , vždy když si znovu přečtu příběh s Vaší holčičkou, dostanu vztek , že bych ty doktory zažalovala nebo postřílela, nemůžu si pomoct - to se prostě nedá odpustit.
3.11.2009 10:45:20
ach jo - já si to tak nerada připomínám, zase mě to vždycky vrátí zpátky a bolí to
tak jenom Klárko abys věděla, my s tátou na tebe nikdy nezapomenem a pořád o tobě víme a potkáme se ještě neboj
Aneka_
3.11.2009 9:41:52
Pročetla jsem si příběhy, vzpomínky a stesky.
Smrt dítěte je něco naprosto šíleného,nepředstavitelného a svírá mi to srdce jen při čtení.
Přeji všem mámám, co si takovou hrůzou prošly, hodně sil.

Vůbec si nejsem jista, zda bych byla schopna toto ustát já.
3.11.2009 9:22:03
http://www.dlouhacesta.cz/cz/aktuality/setkani-rodicu-prazdna-kolebka/n388
3.11.2009 8:33:13
Souhlas s Danielou, taky jsem ty Vase stranky cele precetla, trha to srdce, sama znam ze sveho okoli nekolik pripadu, ktere nastesti dopadli dobre. Hodne sil, Janca ~n~
Taodvedle
3.11.2009 7:56:32
holky vcera jsme se divala na ty vase stranky, a trhalo mi to srdce. budte silne, ale zijte , raduj te se znovu, to by si vase detatka urcite moc praly!!! Hodne sil, neda se to popsat co prozivate, a nikdo si to asi nedovede predstavit.
2.11.2009 21:16:41
Milá Jarko, vzpomínám na Nikolku i na tebe... na vás. Děkuji za sdílení. Lucka B.
Monika
  • 
2.11.2009 18:55:32
Jako matka tří dětí si ani neumím představit bolest v srdci, kterou Vy maminky prožíváte, svíčky jsme s dětmi dnes na hřbitově zapálili a teď si doma ještě zapálíme svíčky za vaše andílky.
Nehorší věc na světě je, když se matka musí koukat svému dítěti do hrobu, mám z takové věci děsný strach, můj prostřední syn je postižený a prognozy do budoucnosti nic moc nejsou, takže děkuji za každý den, každý týden, každý měsíc, každý rok, každou návštěvu lékaře, každé další vyštěření, kdy se lékařské prognozy zatím ještě v tom nejhorším rozsahu neplní..........
romča niki eli
  • 
2.11.2009 17:55:35
brečím , to je tak hrozné.

Přeji a´t se ta bolest dá aspoň trochu přežít...
a ať se vám všechno ostatní, co ještě přijde už jenom
daří
 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.