| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je libo chlapečka nebo holčičku?

 Příspěvky 110 z 89 [Dalších 79 >>]
4.11.2009 8:35:35
hahahahaha

tak já to všechno zkusila a k tomu jsem přidala ještě kopici dalšího - splnila jsem to do puntíku - jistá holka!!!

No a už mám třetího chlapečka~s~

takže - zkoušejte - je to sranda, ale narodí se stejně to co má - miminko :-))))))~j~~t~
31.10.2009 22:35:36
Já vyzkoušela metodu pana Eugena Jonase ze Slovenska - metoda plodných a neplodných dní + určení pohlaví - podle data a času narození + data poslední menstruace. Vyšlo to úplně přesně. Nemohla jsem dva roky otěhotnět. Pak jsem si napsala o kalendář a vyšlo to 2 x !!! Chtěla jsem dvě holčičky. Obě vyšly a otěhotněla jsem jako podle programu v den, který určil, že je nejvhodnější.
Přeji vám hodně štěstí :o)~:-D
27.10.2009 14:54:26
Nedá mi to, abych nereagovala na toho hyperaktivního kluka a klidnou něžnou holčičku.
My jsme hrozně chtěli kluka a já se pak dlouho vyrovnávala s tím, že čekám holčinu. Zato je to úplná dračice - (to máme za to) - jako mimís a batole prakticky nespala, teď v 7,5 letech už naštěstí ano :-), je hyperaktivní, divoká, mazlí se tak "něžně", že nám většinou něco provede, dodnes ji babičky a spol. nechtějí hlídat. ~t~ Tak to jen tak na okraj. ~:-D
24.10.2009 11:42:14
To tedy nevím, jak bych to byla bývala měla dělat já. Mám dvojčata, holčičku a chlapečka:-) A pak jednoho chlapečka v nebi, u toho jsem praktikovala některé babské rady a vyšlo to. Doporučuji respektovat den početí, polohu při souloži, trochu stravu.
19.10.2009 14:54:27
Mě zaujala Jonášová metoda určení plodného dne podle lunárního kalendáře (žena je plodná v den té fáze měsíce, ve které se narodila). Není to samozřejmě opět stoprocentní, ale většině mých známých vč. mě se to podařilo a dokonce jsem podle toho i předem znala pohlaví :-)
Přesněji - narodila jsem se 7 dní před úplňkem, tudíž vždy 7 dní před každým úplňkem bych měla mít plodný den (nehledě na menstruaci). A jelikož jsme tenkrát na mimču pracovali právě v tento den (či jeden před), narodil se nám kluk (viz "ženské a mužské spermie").
Věřím či nevěřím, příště zkusíme holčičku, a myslím, že budem rádi, když se vůbec něco narodí :-)

Všem krásný den!
beruška3
19.10.2009 12:51:25
Děkuju! Kdyby to byla přecijen ta holčička, tak by stejně měla oblečky po našem Tomáškovi.
hrúda
19.10.2009 10:59:25
Hlavně ať už se zadaří a je jedno, jestli to bude překvapení v modré nebo růžové. Především přejeme s kluky zdravíčko... :-)
19.10.2009 9:53:08
malá technická :-)
spermie má jenom jednu sadu chromozómů, je buď X nebo Y. vajíčko je vždycky X, a teprve splynutím sperie s vajíčkem vznik zárodek XX nebo XY ~;)
Ecim
18.10.2009 23:05:38
A já jsem si mnohokrát v životě dělala takový ten test s prstýnkem zavěšeným na nitce nebo na řetízku, který se nechá houpat nad dlaní - kroužení znamená holčička, kývání chlapeček. Vyšlo mi to takhle snad miliónkrát, a tak jsem tomu věřila. A test se nepletl ani u ostatních příbuzných a známých, kteří už děti měli. Prostě mi bylo jasné, že první dítě bude holčička a druhé dítě chlapeček. Věřit jsem přestala přesně 24.03.2007 v 8.56, kdy na svět vykoukl můj prvorozený syn. ~t~
18.10.2009 22:37:26
Mimo09, spermie počká pět dní, ale vajíčko ne. A uhnízdění se ve vejcovodu-myslím, že to hrozí nejvíc, když jsou srůsty nebo nějaké zúžení vejcovodu, nebo zkrátka nějaký "zádrhel", o který se vajíčko zachytí a uhnízdí tam.
 Příspěvky 110 z 89 [Dalších 79 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.