| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hypochondrova zhouba

 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]
honza
  • 
28.9.2009 19:46:35
kouknete na tenhle web, sou na nem skandali nasich politiku http://tojesila.cz/
Káťa,2 kluci
22.9.2009 12:50:41
Anežko, mluvíš mi z duše - viz. potící se manžel (já z toho vždycky kvetu, protože mám pocit, že by z tý peřiny nevylezl, ani kdyby v obýváku přistáli mimozemšťani).~;)
Já sama pocení k smrti nesnáším (evokuje mi to pneumonii z dětsví, kdy po mě chtěli, abych se pořád potila), vždycky se snažím nemoc odehnat tím, že si jí "nepustím k tělu"...což pochopitelně třeba u rotavirů moc nejde, protože ty jednoznačně chtějí z těla ven~t~

Po ležení v posteli přes den se mi ovšem taky stýská (článek je SUPER!!!!!), vzhledem k tomu, že jsou kluci již školou povinní, říkám si, že bych si čas od času dala takovej "ležící a nic-nedělající den", ale nějak to nevychází~;((
Lída+2
22.9.2009 9:46:50
Super článeček.
Dloho jsem se tak nepobavila.....

Střevní chřipky nosící je děti v pravidelných intervalech ze školky , které zastihli celou naší rodinu jsem měla moc ráda....~n~~n~
MAnžel přes týden v práci....já s dětma...v pátek přijel...čuchnul domácího ovzduší a v sobotu a v neděli už v tom lítal taky....~Rv

Taky je to asi 5let...byla jsem roznašeč střevní chřipky...nakazila jsem děti manžela, rodiče....mojí babičku a dědu, segru s přítelem a pak spoustu známích.....ale , že top nosím já mi docvaklo až za pár dní....~f~~f~
(já se naopak radovala, že jsem to od nich tentokrát nedostala~t~)


A pak mám zážitek s nemocí....cca skoro 3 roky...jsem dostala zánět průdušek...kašel asi 14dní...jsem mu nevěnovala pozornost...no pak jsem si došla k DR....pořád nic..pak v poledne 40C...ještě jsem dojela pro děti(5 a 8let)....a ulehla neschopenka 20dní jsem ani dojít na Wc nemohla.......chtěli něco pustit,aby byli teda potichu....jediný co jsem našla...Vraždy v Midsomeru....a ještě jsem se po 2 hodinách divila, že už je konec~t~ jsme totiž hned usla a vzbudili mě až titulky...
Stázi 2
21.9.2009 11:03:46
Moc jsem se při čtení článku nasmála.Úplně přesně vystihuješ situaci. Taky nemoci bohužel přecházím, vysvobození je pro mě večer manžel, který mi fakt pomůže, ale běda, když je nemocný-uléhá jako dítě a chce být taky obskakován.
Na začátku prázdnin jsme chytili postupně celá rodina střevní chřipku a bylo to dost děsný,na WC s kýblem před sebou jsem blila a průjmovala zároveň, do toho jsem,málem přišla o mlíko(kojím).Nás právě nakaziula návštěva. Lidi si ani neuvědomují, při velkých rodinných setkáních a oslavách, že s prodělanou virozou(i když se už cítí fit) by neměli nikam jezdit. Já už po této hořké zkušenosti nenápadně sonduju, zda tam, kam pojedeme nejsou nemocní, ono to fakt za tu nemoc celé rodiny(mám4 děti) nestojí a radši se z oslav omlouvám.
Na marodění v dětství vzpomínám ráda, byla jsem hodně často nemocná, s horečkama, zábalama a tak si moje maminka užila, ale bylo milé, s jakou láskou a péčí mě a mé sourozence opečovávala.
Ona, jestli byla nemocná, tak si nestěžovala, ale naštěstí moc nemocná nebyla.
Blanka
  • 
21.9.2009 10:50:45
Fakt dobrý, já už mám děti větší, takže když jsme na jaře marodili všichni, už si nechtěly hrát, ale bordel u nás byl teda pekelnej.
Sharinka
21.9.2009 10:00:10
Tohle mně hodně pobavilo,je to styl Betty MacDonaldové,kterou čtu velice ráda.~R^
21.9.2009 9:14:21
Bellana to popsala naprosto přesně, já jsem taky typický hypochondr, lékárničku narvanou vitamína a přípravkama proti všemu možnému. A i přesto všechno mám teď nos jako rudou bambuli, tečou mi nudle, na průduškách balvan...a pod nohama roční batolátko,na které se mi už podařilo svůj bacil přenést.Prvomatka-hypochondr je smrtící kombinace, okamžitě jsem vyhrabala zásoby léků i pro dítě, nosní odsávačku (kterou jsem s vypětím všech sil hned ráno na nebohé dítě použila) a říkám si,že hůř už být nemůže. Ale jak jsem tak četla příspěvky,tak se mám na co těšit...ale už začínám věřit, že to zvládnu!!
Jana+3 princezny
21.9.2009 8:36:29
~t~to hranici s cernym humorem~t~
20.9.2009 13:20:17
teda Bellanko zase mi mluvíš z duše, holčičky máme stejně staré a tvé prožívání je naprosto podobné mému - jen já bych to neuměla tak vtipně popsat.Díky za pobavení Bára
20.9.2009 7:10:49
fakt jsi mne pobavila jako vždy:-). Tvůj vypravěčský um je skvělý! Jen tím kafem poprskaný monitor noťásku už míň:-)))
Hezkou neděli!
 Příspěvky 110 z 66 [Dalších 56 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.