| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O kočkách a mateřské lásce

 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]
Karolína
  • 
9.9.2009 11:10:54
jo,jo přesně tak,taky bych se chtěla mít jako kočka.....a taky bych nic neřešila
Jana Soukupová
  • 
9.9.2009 9:51:03
Ona taková kočka se totiž ani nemusí starat o to, jestli má dost peněz, aby dětem koupila jídlo, jestli ji koucour nepodvádí, jestli ji nebije, nemusí řešit rozvody a alimenty, nemusí se starat, jestli ji po mateřské náhodou nevyhodí z práce, jestli její děti nemají atopický ekzém a kde vzít na léky, jestli jí děti právě nerozbíjí pračku, jestli mají úkoly do školy...
Jo, taková kočka se opravdu má, ale bohužel žena se jako kočka prostě chovat nemůže. Leda když má také zodpovědného "živitele", ale kolik procent žen takového skutečně má?
Katka 2+2
  • 
9.9.2009 9:18:33
naši nalezení kocouři (Zilvar a Zikmund) adoptovali našeho psa - a chodí s k němu na "mlíko" nevadí že neteče... ale sosají statečně a Dixie drží...
9.9.2009 8:46:26
Nebudete tomu věřit,ale chodíval k nám do nemocnice starý černý kocour,který dělal místním kočkám moc pěkná koťátka.Nejenom,že je plodil,ale také se o ně staral.Vždycky si lehl na bok a odrostlá koťata,která už matka nekojila,se přisála na jeho pánské bradavky a blaženě u dudlíčků usínala.Nikdy jsem nic takového neviděla a asi už neuvidím.
9.9.2009 8:26:57
To se mi moc líbí!!
8.9.2009 22:56:30
My máme zrovna doma britská koťátka a jsou to naprosto 4 úžasní tvorečci. Hledáme jim nové domovy a já nevím, jak je zvládnu dát pryč. Je to přesně tak, jak píše Bellana, je to nádherné pozorovat kočku, jak pečuje o svá děťátka.
Jordana
8.9.2009 21:44:07
Alaks,vy jste to tak krásně vylíčila,že ač kočky nerada,dle vašich slov bych si hned jednu pořídila-dík,vaše slova se mi líbila....~;)
Kohnova
  • 
8.9.2009 20:11:06
to je, tohleto, Bellano:). Ale mas pravdu, ze je skoda, ze se lidi vic nedivaji na zvirata a vic se od nich neuci.
Ja mam pro kocky ve vsech podobach (krome na taliri) slabost a kotata jsou zazrak.
8.9.2009 16:18:13
Kočky jsou báječné. Já mám doma jednu "pouliční směs". Už je jí 13 let, ale jak se vyjádřila nedávno veterinářka, vypadá mladě. Zlí jazykové tvrdí, že je hloupá, ale já myslím, že to jen předstírá, protože se jí nechce dělat to, co se od ní právě žádá. Například vím (podle roztroušených chlupů), že často lehává na stole (má odsud krásný výhled z okna), ale nikdy jsem ji při tom nepřistihla. Prostě ví, že to nesmí dělat, tak to děla jen když ji nikdo nevidí. je to pohodářský tvor a mně pro zlepšení nálady stačí se jen na ni dívat. ~k~
Zuzka
  • 
8.9.2009 15:17:50
Buď ráda že máš čičinu, nenechávej jí vykastrovat a aspoň jednou jí nech pořídit si koťátka, budeš to mít doma v přímém přenosu :-)
 Příspěvky 110 z 19 [Dalších 9 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.