| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rozpustné kafe a knoflíky nemusím

 Příspěvky 17 z 7 
petit
13.8.2009 20:39:09
Ahoj!

Já si dala iž před pár lety vyčistit dost luxusní dlouhý zimní kabát, 100% šitý u nás ( v té době zdaleka vše z Číny nebylo), a když jsem si ho vyzvedla byl bez všech knoflíků.

Docela jsem to tehdy obrečela, protože ty knoflíky byly designově velmi zajímavé a důležité, potahované...
A nikdy v čistírně mne neupozonil - teď už knoflíky stříhám před čištěním.
Petit
lklasinka
10.8.2009 18:02:10
Já nosím v zimě kabáty, na jaře je nechám čistit a paní v čistírně kam je nosím mě vždycky dá nůžky ať si odstříhám knoflíky, vždycky mě na to upozorní, abych si nemusela kupovat nové~:-D
Ivona,Klára02,Tereza06
  • 
10.8.2009 14:49:44
mám 2 kostýmky z Polska a peru je v pračce na šetrný program a zatím drží vše jak má,a v prášku Batole zmizení knoflíků nehrozí,v čistírně se to samé stalo známé,tak nemám odvahu je tam dát.
10.8.2009 13:52:55
to vite, ze prodavaji. podobne to s knofliky dopada u polskych obleku/kostymu.. (vlastni zkusenost) :-)
Kádik
10.8.2009 12:55:01
Co to bylo za oblek, když se na něm rozpustily knoflíky? Vietnamci přece kvádra neprodávají, no ne?
10.8.2009 9:31:44
mily lubosi, nejste sam. na mem (jedinem) kostymu nebylo po vycisteni po knoflicich rovnez ani pamatky... pry to ty levnejsi (polske, cinske atd.) delaji :-(
"cistici latka" musi byt opravdu poradna ziravina.. hmm...
snad jste dceru vdal knoflik-neknoflik :-)
10.8.2009 9:31:00
mily lubosi, nejste sam. na mem (jedinem) kostymu nebylo po vycisteni po knoflicich rovnez ani pamatky... pry to ty levnejsi (polske, cinske atd.) delaji :-(
"cistici latka" musi byt opravdu poradna ziravina.. hmm...
snad jste dceru vdal knoflik-neknoflik :-)
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.