| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak přijít do řečí snadno a rychle

 Příspěvky 110 z 62 [Dalších 52 >>]
20.2.2011 14:58:40
Přesně tak, postoj školy a jejich zaměstnanců mi vůbec k smíchu nepřijde. Je otřesné, že v době, kdy se rozvádí polovina manželství a do dluhů se snadno dostane každý, se oni tváří jako "bozi" a opovrhují takovými případy. Oni by spíš měli sledovat, jestli dítě se nějak nezměnilo, jeslti nemá nějaký skrytý problém a měli by sami upozorňovat na podezření z týrání. Rozhodně bych dala svoje děti do jiné a tolerantní školy.
Ronja
  • 
16.3.2010 16:14:20
Jojo, neumíte si představit to rodeo, když jsem jako malá ve školce rozhlašovala, že doma bydlí maminka, tatínek, já, bráška a pan Pudvan, ale o tom ví jenom maminka a tatínek ho nezná...
Na otázku kdo to bouchá dveřma mi mamka odpověděla, že průvan a když jsem se ptala tatínka, kde že ten pan Pudvan bydlí, táta celkem pochopitelně odvětil, že nikoho takovýho nezná...
V+L8
  • 
4.9.2009 20:25:22
taky jsme to zažíli :-)malej chodil do školky většinou s dětma z rozvedených rodin a svobodných matek. Byli jsme tam jedni z mála "úplná rodina " Jednou si manžela povolala paní ředitelka a ptala se, jestli se rozvádíme. Všechny paní učitelky i ředitelka byly v naší školce bezva, tak z toho manžel chvíli nechápal. A pak mu došlo, že jde o adopci o kterou máme zažádáno. Všechny nás to pobavilo a jim ve školce se oddechlo, že jedna z mála celých rodin se nerozpadá. Jen dodatečně mě trochu rozzlobilo, že nám nikdo neřekl, že to budou řešit i ve školce. Ale nakonec jsme to vstřebali, po to všem, co se Vám kde kdo šťourá v soukromí a ptá se na věci, na které by se neptala ani dobrá kamarádka. Už to berem z humorem, jen ten vysněný telefon ne a ne....
Toranoko
  • 
3.7.2009 21:21:30
:-))))))
Toranoko
  • 
3.7.2009 21:17:12
Mozna je to o tom, ze nekdo mysli i na jiny zivot, nez na ten vlastni ;-)) A takove komplikace leckdy prinaseji se starostmi i daleko vic radosti
Toranoko
  • 
3.7.2009 21:17:08
Mozna je to o tom, ze nekdo mysli i na jiny zivot, nez na ten vlastni ;-)) A takove komplikace leckdy prinaseji se starostmi i daleko vic radosti
Malenka
  • 
1.7.2009 12:32:38
Hele víš proč všeobecně nemá úspěch multikulturní výchova? Protože my učitelé jsme sami zatím dost xenofobní a předpojatí. Pak je jedno, co recitujeme na hodinách za mravoučné básničky. Od profíků čekám víc.
30.6.2009 12:15:43
Tak za učitelky:
1) Nedávno jsem se setkala s tím, že ve sborově na stole leží papíry pro konkrétní učitele (např. z poradny) s nápisem "přísně důvěrné". Přečíst si to moh kdokoli a jako rodič bych si tohle rozhodně nepřála.
2) Od rodičů ze "své" třídy bych očekávala, že mi předem řeknou, že mi něco přijde a k jakému účelu a pokud by mi to sami neřekli, tak bych jim volala nebo psala mail, abych případně potřebnou zprávu psala s ohledem na to, k jakým účelům má sloužit.
28.6.2009 18:11:58
Asi jsi špatně četla, ale míněná paní učitelka tam nemluvila jenom o rozvodech, ale pokud se rodiče při rozvodu nemohou dohodnout, což už snad pochopitelné je, ne?~o~
  • 
28.6.2009 5:59:43
Pravda je taková,že většina z nás rychle soudí.Děti se alespoň ptají proč?Proč je král nahý?A my řekneme..není nahý..má přece nové šaty.Mnohdy je nám velmi nepříjemné mluvit otevřeně,mlžíme,polykáme svůj názor...a co víc...nezeptáme se"nepotřebujete pomoci?"nebo"ať se stalo cokoliv,máte naši podporu"....ne,hned odsuzujeme aniž víme co se děje a co víc...je nám "hloupé se zeptat".Já říkám,buď dostanu do ní nebo po ní.Co se mi může stát?Tak se zeptám.Pokud můžu,nabídnu svoji zkušenost,nebo poradím kam se obrátit.Nebojte se,nejsem žádný tzv.lidumil,ani se tady nechci chválit,ale můj život se mnou pěkně zametl a zkušeností mám tedy dost a pořád se snažím poučit ze svých chyb..a přesto pořád dělám nové chyby...asi proto abych se měla pořád z čeho poučovat....děti miluju,proto mám 4,ale nebylo to lehké nikdy.Je mi 51 a udělala jsem hodně chyb,ale kdo je dokonalý.Díky těm chybám jsem také hodně získala...a můžu to předávat dál.Aby se z mých chyb poučili druzí a nemuseli je dělat sami.
 Příspěvky 110 z 62 [Dalších 52 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.