| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kdo nekojí s námi...

 Příspěvky 110 z 289 [Dalších 279 >>]
  • 
31.5.2010 23:21:02
Prosím a jaké odborné rady se ti dostalo? mám problémy s kojením, mléko se netvoří a není, nevím co dělat a hrozně mě to trápí!!!zkoušela jsem všechno:čaje,bylinky,caro,melta,homeo,polévka koi-koku,gravimilk,akupunkturu a pořád nic!!!!jsem z toho hodně neštastná.děkuji za radu!!!!!!!!!!!
Hanka 3děti (13let,11let a 1 měsíc)
  • 
6.7.2009 21:42:22
Přesně
26.6.2009 13:17:46
sorry neni to jen o obeti ale kdyz se nekdo snazi 3 mesice a decku to nestaci a furt rve tak co jako ma delat?to pisou matky ktere s tim nemely nikdy problem,jinak by to pochopily.Hlady to decko nenecham prece tak mu dam raci sunar.
maja
  • 
25.6.2009 13:18:32
v časopise Děti a my 7-8/2009 je pěkný článek na téma Kojení na veřejnosti za každou cenu?
24.6.2009 22:22:37
Jak vidím, tak depada, která nevede vůbec nikam. Je přece každého věc, zda kojí a nebo nekojí, za přestal kojit z vlastní vůle a nebo mu to nešlo. Holky zamyslete se.
~l~
24.6.2009 22:16:00
A právě proto, že jsi nechtěla kojit, to nejen tvé miminko, ale i Tvé tělo vycítilo. Chápu, že Tě reklamy dokáží nakopnout, ale mě dokážou zase namíchnout maminy, které nad sebou pořád jen pláčí, kolik nemají a nebo mají mléka. Nééé, vždy to jde kojit, ale z nám spoustu lidí, kteří přestali kojit jen z vlastní vůle a popravdě řečeno je nechápu. Mé dcerce jsou 2 roky a kojím stále, i když už jen v noci. Za rok mám jít do práce a za dobu mateřské jsem se nevyspala, ale určitě to neberu jako oběť. Beru to tak, jak to je. Adélka o mlíčko žádá a já jí ho prostě dopřeju, i když poslouchám ze všech stran, že už jí mám odstavit. Malá ani UM nechce a když mám svého dost, tak proč jí ho odepírat? Nemám nervy na to jí nechat týden plakat a odnaučovat jí to. Třeba stejně k tomuto kroku jednou dojde, ale určitě nééé teď. Nechápu matky, které všechno uchvátávaj. Ve 4 měsících dávají příkrmy, v 6 měsích dítě sedí, leze a dávají je do chodítek, aby měli od nich pokoj, místo toho aby když už chce dítě tedy chodit chodili s nimi za ruce a v 10 měsích už to dítě chodí. Vůbec si ty maminy nedovedou představit, jak ničí s vým dětem páteř a kyčle. Ale tato věta sem vlastě ani nepatří. Hlavně si musíme uvědomit, že my jsme matky, tak musíme vědět, co je pro dítě nejlepší. Když nejde kojení, musí se nasadit UM a nic se s tím nenadělá. Přejim všem úspěšné kojení a krmení.~w~
24.6.2009 18:34:49
Ten problém jsem měla taky. Na to je dobré před kojením odstříkat.
24.6.2009 14:16:53
To máte úplnou pravdu, v případě, že nastanou s kojením problémy, pak všechny ty letáky působí naprosto opačně. Sama jsem si tím prošla, také jem to obrečela, ale měla jsem obrovské štěstí, že se mi dostalo odborné pomoci a jen díky ní jsem se rozkojila a už kojím úspěšně pátý měsíc. Myslím, že dnes již je informovanost o výhodách kojení dobrá, tak by možná nebylo od věci, kdyby se kampaň spíš soustředila na pomoc těm ženám, které by chtěly kojit a z nějakého důvodu to nejde, než na přesvědčování žen, které kojit nechtějí.
Nev
  • 
23.6.2009 14:07:04
jen mě tak napadá, jak se tady útočí na všudepřítomnou propagaci kojení - tak co kojící ženy????? Je by mohlo stejně jako nekojící ženy erudují plakáty s kojením (mmch u našeho dr. v čekárně není bohužel ani jeden), erudovat plakáty s umělou výživou - které jsou mimochodem úplně všude, ne?????
23.6.2009 9:20:45
Majdo, omlouvám se za překlep
 Příspěvky 110 z 289 [Dalších 279 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.