| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hlava, ramena

 Příspěvky 17 z 7 
25.3.2010 23:31:16
Souhlasím! Můj syn se neučí pouhou nápodobou, ale právě vození rukou, jak to "kolegyně" nazvala, mu při rozvíjení psychomotorických dovedností velmi pomáhá. Má to rád, dokonce to vyžaduje. Netvrdím, že jsou takové všechny děti, ale takto generalizovat, to se mi nelíbí. Navíc - pokud se to dítěti líbit nebude, která matka jej bude nutit?
29.9.2009 8:45:44
Řekla bych že vás asi trochu zmátlo video. Vždyť v mateřském centru, kde tato cvičení probíhají, vidí děti před sebou to co dělají ostatní děti a lektorka. Takže jejich učení napodobováním, níčím nestrádá. A to že mají při cvičení mámu za zády jim může dodat i jistotu, alespoň u nás to tak bylo. A pokud se Matesovi nechtělo, stejně jako jakýmukoli dítěti ze skupiny, tak ho nikdo nenutil aby dělal to co ostatní.
Myslím, že drezúra vypadá jinak ~o~
~k~
Menza
  • 
10.8.2009 2:52:21
http://cz.iq-test.eu/#3910 Po vyplnění si lze vytisknout oficiální certifikát, který můžete přiložit ke svému životopisu. Také si lze v pohodlí domova přividělat peníze. A snadno!
Jana
  • 
23.7.2009 8:00:24
Ze vubec nechapete, S CIM MAM problem!

Rikamka je uzasna, delam to ted s dcerou nekolikrat denne (jsou ji 2,5 roku).
Ale ty deti ve videu jsou "vleceny".
Jako casto a vsude:
"Vzdyt voni to jeste nechapou, jsou prece jeste maly!"

Jak by se Vam libilo, kdyby s Vami nekdo takhle CLOUMAL?!?
Po case jim/ Vam to doopravdy neprijde, vzdyt to neznaji jinak...

Rozvasnila jsem se, ja vim ;-)....
Ale tahle mala ukazka je representativni pro chovani vetsiny lidi: nejen matek s detmi ale i politiku na "vysoke" urovni....

Neberu to sama tak vazne, je to proste tak.
Jen jsem v ten moment nejak "musela" reagovat... ;-))
22.7.2009 14:43:13
nepředpokládám, že to budou maminky s dětma cvičit pasivně napořád. kovej kovej kováříčku.... a jiné říkanky jsem také nepředváděla sama na sobě a syn to kupodivu pochopil a tuká si do své nožičky nyní sám. je to jen ukázka ríkanky a určitého pohybu dohromady. nevidím v tom žádnou drezuru. ~d~
Jana
  • 
22.7.2009 11:30:58
Deti se v tomto veku uci NAPODOBOVANIM.
Hmmm.
TOHO tady maji teda opravdu dost...

Misto aby maminky samy zpivaly a ukazovaly na SVOJE hlavy, ramena, kolena a palce a deti by je opravdu napodobovaly (mame to overeno na stovkach prikladu - a dobrovolne) - CHNAPNOU jim ty matky rucicky a tahnou je smery, o kterych ty deti netusi kde jsou a co to jako ma znamenat....
Drezura.
Chudinky.
22.7.2009 11:28:26
Bezva písničky (či spíš říkanka?)!!!
Úplně jsem zapoměla že ji znám, nedávno ji vytáhla jedna učitelka v MC a mě i malému se moc líbí, zpíváme jiněkolikrát denně pořád dokola.
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.