| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč nemůžeme rodit děti?

 Příspěvky 110 z 725 [Dalších 715 >>]
4.10.2009 17:53:22
Já s Vámi v podstatě souhlasím, jen mi je líto jedné mé příbuzné, která velmi pravděpodobně nepodstoupila žádný g.test, navíc porodila doma a mimino jí za hodinu zemřelo, protože nemělo bránici /což by se zjistilo UTZ/. Některé poruchy se dají operovat dokonce už v děloze. Takže...je to takové dvojsečné. Měli bychom přijmout, že pokrok k naší špatné společnosti patří a snažit se ho využít-samozřejmě tak, jak potřebujeme,event. chceme. Ale taky mi vadí, že zde v čechách je těhotenství považováno snad za nemoc. Když jsem sestře mé gyn.řekla, že triple test nepodstoupím, málem mě okem podřezala:) možná jejich ordinace přišly o body, prachy,nevím. vím jen, že byznys každopádně prostupuje postupně i děti hippokrata v našem zdravotnictví a tito "lékaři" bohužel pak neberou ohled ani ženu v jiném stavu. Nedochází jim nic víc, než jak vyrýžovat. V tomto jsme opravdu nemocní. ~n~
9.6.2009 10:31:56
Svobpa, to je skvělé, že se tvému chlapečkovi daří tak dobře. Moc vám oběma přeju, ať už se vám všechny komplikace vyhýbají velkým obloukem. ~x~
Tady vidím naprosto zásadní funkci zdravotnictví, umožnit nemocným, aby jim bylo co nejlíp. Jsem moc ráda, že v tomto ohledu medicína postupuje mílovými kroky. A jsem ráda, že právě na něčem takovém se mohu podílet prostřednictvím svého zdravotního pojištění, právě k tomu podle mého slouží. Bílé plomby a podobné libůstky si radši zaplatím ze svého.
adelaide k.
9.6.2009 10:19:57
Alexizz, když si někdo nevidí co pusy, je lepší nechat ji zavřenou. nechtěla bys už taky opustit, pro tebe tak neplodnou diskuzi?
9.6.2009 9:38:17
Elindro, jak jste k tomu internetu sakra přišla?Váš příspěvek hovoří za vše....
9.6.2009 8:54:08
Alexizz, když tě tak čtu, tak jen čumím, jaká lůza se zmohla na to mít doma taky internet ~a~~a~~a~
9.6.2009 8:03:16
....je lepší nevědět do čeho jdete....paní Svobpa, z toho usuzuji, že jste po narození synka prožívala strašně krásné a veselé období,plné radosti z narozeného miminka....když tak hloupě nabádáte maminy k tomuto sloganu nahoře....Nevím co si o tom myslet.Já jsem zastáncem, raději vědět do čeho jdu,ať s tím můžu počítat, akce pštros mne nefascinuje!
9.6.2009 7:51:57
Sovice....napadáte paní Simcu...,,Vaše pindy o neprospěšnosti mentálů...."Vám se to zdá hrozné???A není to spíš hrozná realita a pravda?Bohužel krutá,ale pravdivá, tak tu hlavu z písku vystrčte a nedělejte ze sebe panenku Marii.
9.6.2009 7:48:38
Vysmíváte se Simce, že tuto diskusi opustila ,,několikrát" a pak jí kladete otázky,aby jste ji přinutila zas odpovídat...Kde to má logiku?Vaše dotazy popravdě též nemají logiku, nazvala bych to ...,,Potrefená hus,nejvíc...."
9.6.2009 7:45:59
,,Někdy je dobré nevědět do čeho člověk jde"....to doufám pistalka nemyslí vážně????To si myslí, že akcí pštros...před něčím uteče????
Liaa
8.6.2009 23:43:01
Až to zadunělo ~t~
 Příspěvky 110 z 725 [Dalších 715 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.