| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Strava dětí je základem jejich zdraví

 Příspěvky 110 z 237 [Dalších 227 >>]
  • 
1.6.2009 14:00:17
Ahoj, přidávám dvacetiletou zkušenost naší rodiny - pravdivost názorů uvedených v tomto článku nám potvrzuje čas. S Honzou Zerzánem jsme se poznali krátce před listopadem 89. V té době (a asi i dnes) se kolem něj pohybovala řada lidí, kteří byli vážně nemocní a změna stravy jim pomohla. Mezi ně patří moje maminka, která přesto, že prodělala závažné nádorové onemocnění lymfatického systému, žije aktivním životem. Tehdy jsme se hodně učili, dnes už víme, co nám prospívá, nestresujeme se, jíme podle možností. A když nám není dobře, víme, co dělat. Kniha Radost ze zdravých dětí je podle mého názoru přehledná, obsahuje i recepty. Považuju to za zodpovědný přístup ke zdraví, protože stravu, na rozdíl od ostatních faktorů ovlinňujících zdraví, můžeme jednoduše ovlivnit. Jsem za otevření této cesty hodně vděčná, protože přestože řada z Vás se jistě bude "bít" za chleba z máslem a jogurtem k snídani, je to jenom zvyk, který se dá nahradit jiným - zůstane to stejně dobré a pohodlné. Hodně štěstí a DOBRÝCH VLASTNÍCH ZKUŠENOSTÍ! Táňa
Lusika
  • 
31.5.2009 15:02:15
My snidáme "suché" lupínky, večeříme teplé od oběda nebo instantní kaši. Kaší se prodává hodně druhů. Obiloviny celé sypu akorát do polévky. Rohlík máme 1x denně či obden - do ruky na procházce.

Ale zřejmě je to vše taky z trouby...

Lusiky
merik
  • 
30.5.2009 19:26:55
to je ale blabol!!!
Stova, kluk V/07, holka XI/05
30.5.2009 18:47:20
Sejná zkušenost ~;)
Stova, kluk V/07, holka XI/05
30.5.2009 18:43:31
Mám stejnou zkušenost, holka vyrostla na konzervách, teď ve třech a půl jí normální jídla, kluk jedl rovnou to co ona a de facto i my a pak nechtěl konzervy.
29.5.2009 23:51:23
kili.... velmi trefné příspěvky, tleskám ~R^
29.5.2009 9:34:06
Jé, tak to mě mrzí, rozhodně jsem se nechtěla posmívat, jen mě pobavila představa, jak tomu našemu pětiměsíčňákovi dávám cuketu na kari! Mně ti potomí smajlíci připadají legrační, tak je používám, protože tam prostě jsou. Vůbec mě nenapadlo, že by se to mohlo někoho dotknout... Příště si dám pozor.
29.5.2009 7:25:39
Danyelko,také si myslím,že si to lidé dělají sami...proč jíst zdravě,když si mohou dát salám,a pak šupky dupky k doktorovi,že ho bolí tohle nebo to druhé...proč se starat o imunitu,když tu máme možné i nemožné očkování...
28.5.2009 23:23:31
Jo Lindo, jen jestli si pak za to nemůžeme sami...proč si dávat čaj s medem, když tu máme Coldrex hot-rem...proč trpět planýma neštovicema když tu máme supr očko...Jenže ona ta příroda na nás stejně vyzraje, ordinace u alergologa jsou narvané k prasknutí..
Linda
  • 
28.5.2009 23:17:02
Jo, tak tohle si přesně myslím taky! Oproti předkům jsme dnes chcípáci a ještě se dál množíme. Jsme tak trochu v bludném kruhu...medicína vyřeší 1 problém a 10 dalších vyvstane...
 Příspěvky 110 z 237 [Dalších 227 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.