| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Smysluplnost školního trápení

 Příspěvky 110 z 337 [Dalších 327 >>]
5.5.2009 7:36:19
Říkáš hlouposti. Je mi zcela jedno, kdo je profláknutější nebo ne, tolik času tu zas netráfím, abych vyčleňovala místní celebrity.

Radši dál bez komentáře. Své jsem napsala.
Líza
5.5.2009 5:53:30
LOL, já po holčinách nehopsám, jsem jiného založení.
4.5.2009 21:55:58
Já jen, že jsem psala zhruba to samý ~t~ Ale do "profláknutější" osoby se líp strefuje, co? ~;)
4.5.2009 21:20:56
To bude tím, že Lízin příspěvek mě nejvíc ,,zaujal" a já nepotřebuji prezentovat jeden názor na více frontách,-) Alespoň ne teď. Účel to plní - názor jsem sdělila.
Nějaký problém?
4.5.2009 16:15:37
Lizzie, a to je zajímavý, že se strefuješ zrovna do Lízy ~t~~t~~t~ a ne třeba do mě. ~j~
4.5.2009 16:03:31
Lízo,

jenže napadnout na základě jedné chyby v poměrně krátkém příspěvku zavání velkou touhou rýpat. Nehodlám se tu o tom hádat, mám na práci podstatnější věci, ale na webu, kde je spousta dospělých lidí mi to přijde trošku trapné, hopsat po mladé holčině.
Líza
4.5.2009 6:46:10
No právě, to si samo říká o humornej komentář, když studentka zaujatě hlásá nutnost něčeho, a v příští větě dovede čtenáře k pochybnosti, zda tím disponuje sama.
3.5.2009 23:42:07
Lízo, já se jen divím, kde se v tobě - jak v dospělé a myslím, že i celkem inteligentní ženě - bere taková touha tak nevybíravě rýpat. Jinak za Karla IV. byla vydaná tzv. Zlatá bula Karla IV., celkem důležitý dokument pro SVŘ - to se může splést i studentkám gymnázia:)

A myslím, že studentka apelovala spíš na provázanost informací, které je často opravdu zoufalá, nedostatečná nebo naprosto chybějící - a přitom by se to žákům/studentům snad učilo líp než biflování letopočtů.

Základní znát, ale taky vědět proč se co stalo, co k tomu ty lidi vedlo, důsledky. A zda tomu nešlo třeba zabránit.
30.4.2009 12:18:23
Milá Peggy, nenech se těmi reakcemi rozhodit, neboj, nejsi nenormální, nenormální je naopak rodič, který je schopen se smát tomu, že dítě oslovuje učitelku p..o a ještě nasazovat psí hlavu učitelce. Chtěla bych vidět, jak dotyčné dámy zareagují, až jejich ratolest zkušebně osloví stejným slovem je. Vsadila bych se, že odpovědí bude pohlavek, až zuby zacvakají, jakkoli budou na netu tvrdit, že řeknou "ty, ty, ty, broučínku, p..o se mamince neříká, to je ošlivé slovíčko, i ty jeden, kuci, kuci," a pak se půjdou odevzdat k psychologovi za to, že rodičovsky selhaly, protože k situaci vůbec došlo. ~j~ ...achich, že já to slepičení vůbec čtu! ~q~
29.4.2009 8:37:12
Pokud považujeme někoho za zlovolného zmetka, on to vycítí nebo mu to dokonce dáme najevo, pak nám to splní beze zbytku. Já jsem také učila, ale zlovolného zmetka jsem nezaznamenala.
 Příspěvky 110 z 337 [Dalších 327 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.