| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Psychologie třídních srazů

 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]
Lusika
  • 
28.4.2009 13:22:07
Já přibrala 25 a šla jsem... Víš, ono na každým něco najdeš. L.
20.4.2009 15:42:44
"Ježiš, ty si nějak přibrala ne?"

Slečna spolužačka sice studuje na zubní lékařku, ale telecí rozum jí zůstal. A musím říct, že jestli mi chtěla zanechat ze srazu zahořklou pachuť, tak se jí to dokonale povedlo.
bazilišek+7/97+1/08+4/10
19.4.2009 22:14:26
Tak teď jsem z toho úúúúplně mimo, jednou jsem na diskuzi o šátcích, teď zas tady.. nevím, kde dělám chybu, omlouvám se všem.. ~d~
bazilišek+7/97+1/08+4/10
19.4.2009 22:11:44
Omlouvám se, je to příspěvek do diskuze o srazech, ale nějak mi to pořád skáče sem!!!
bazilišek+7/97+1/08+4/10
19.4.2009 22:10:24
bazilišek+Filip 7/97+Péťa 1/08


Re: SRAZ
19.4.2009 21:55:28 - ke článku Psychologie třídních srazů
Tak já srazy ze základky přímo zbožňuju a nemůžu říct, že bych patřila mezi favority třídy , ale teď je všechno jinak.. měli jsme třídu plnou hokejistů , holek bylo jen 8, takže teď by nás na rukou nosili a asi to je důvod, proč se tam vždycky tak těším , tím spíš, když jsem se rozešla s přítelem, 2 roky jsem nenašla nikoho, s kým bych chtěla žít- mám už syna z prvního manželství, takže jsem nevyhledávala chvilkové známosti- a cítila jsem se fakt osamocená.. a musím přiznat, že jsem si trochu myslela, že třeba tam někoho najdu.... Líbilo se mi, že ty lidi znám, nejsou pro mě cizí, i když jsem je něviděla třeba 10let.. a proč to píšu...?
Před 4mi roky byl sraz po 20ti letech, já tam OPRAVDU našla lásku - na základce by mě ve snu nenapadlo, že TENHLE by byl ten pravý - a teď už máme spolu 15ti m. chlapečka, takže SRAZY JEDINĚ DOPORUČUJI !!!!!!!
bazilišek+7/97+1/08+4/10
19.4.2009 21:55:28
Tak já srazy ze základky přímo zbožňuju ~v~ a nemůžu říct, že bych patřila mezi favority třídy ~n~, ale teď je všechno jinak.. měli jsme třídu plnou hokejistů ~R^, holek bylo jen 8, takže teď by nás na rukou nosili ~b~ a asi to je důvod, proč se tam vždycky tak těším ~t~, tím spíš, když jsem se rozešla s přítelem, 2 roky jsem nenašla nikoho, s kým bych chtěla žít- mám už syna z prvního manželství, takže jsem nevyhledávala chvilkové známosti- a cítila jsem se fakt osamocená.. a musím přiznat, že jsem si trochu myslela, že třeba tam někoho najdu...~;). Líbilo se mi, že ty lidi znám, nejsou pro mě cizí, i když jsem je něviděla třeba 10let.. a proč to píšu...?
Před 4mi roky byl sraz po 20ti letech, já tam OPRAVDU našla lásku - na základce by mě ve snu nenapadlo, že TENHLE by byl ten pravý ~:-D - a teď už máme spolu 15ti m. chlapečka, takže SRAZY JEDINĚ DOPORUČUJI ~t~~m~~R^ !!!!!!!
kavka
  • 
18.4.2009 15:06:02
Napodobne. ja nepiju a umim se pritom dobre bavit, ale nas sraz to byla jenom chlastacka a me bylo dost smutno z toho, jak se tam bavili o svych manzelich ci manzelkach a jak je schazovali, jelikoz ja mam super manzelstvi a nikdy bych o svem muzi nikdy tak nemluvila. No prisla jsem si, jako bych tam s nikym nemela nic spolecneho. Pred nejvetsi chlastackou jsem se omluvila a odesla...Uz nepujdu. Byla jsem z toho dost zklamana.
18.4.2009 14:57:15
Mylsím, že pokud dospějeme k dobré fázi vlastního sevbevědomí, tak nás nebolí, jak se na nás dívali a dívají bývají splužáci,my sami sme tam za sebe a nsledujeme, jak naás zrcadlí. Kdo si za třeba čtvrtstoletí sebevědomí nevybudoval, tak to má blbý - musí stále bojovat.
Gudrun
18.4.2009 13:02:04
Je to asi jen tvůj pocit, že se ti všichni smějou. Nemá cenu se kvůli kilům zavírat doma, to by hodně lidí nevylézalo.
Gabča, dcera 6/06
  • 
17.4.2009 19:23:35
Ale Petři, to je moc smutné. Myslím že bys to ještě měla zvážit a né se takhle všech stranit. Na kilech přece nezáleží, záleží co má člověk v srdci!!! Já mám zase opačný problém, jsem hubená jak ramínko na šaty a vlastní vinou hrbatá. A k dovršení všeho pracuju jako socka :)A na sraz jsem stejně šla, a komu by to vadilo, ať se se mnou nebaví né? A mezi námi nikdo zrovna nemládnem :)
 Příspěvky 110 z 50 [Dalších 40 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.