| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Začíná mi toho kluka být líto

 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]
jarka
  • 
21.2.2009 22:53:12
No možná, že si ty děti nemůžou všechno dovolit.
Pár na zadek včas pomáhá.
U nás bylo vždycky dětí dost, věci byly jetý, ale takovýhle ničení se nekonalo nikdy. To už není normální.
maschul
15.2.2009 19:06:04
snad uvěří...toť obraz mého synka...uááááá
Petra, klucik 2,5r a holcicka 2 m
  • 
13.2.2009 8:31:40
Pane Nagle, vas vnuk ma stesti na supr dedu - ackoli pohled na tu znicenou panvicku musel byt dost bolestivy... :))))
Dekuju za vase clanky... jsou jedine, ktere zde hledam a ctu... :))))
P.
11.2.2009 19:37:52
:-D nase brebera zase nalila do mycky pul lahve jaru. kdyz jsem nasla kuchyn plnou peny, trvalo mi docela dlouho, nez jsem pochopila, co se stalo.
Vllaštovička
11.2.2009 16:06:44
Moc hezký článek ~z~
Pohladil i rozesmál, vždyť každá máma ví své ~b~~R^
Stáňa 3 děti
  • 
11.2.2009 14:00:24

Jo, jsou ohromně kreativní. Vidět ty popisované situace ve filmu, ťukám si na čelo, že to je nesmysl. A vida....není. Máme doma taky tři kuny. Některých situací jsme však zatím zůstali ušetřeni. Těším se na další článek i příspěvky. Je to ohromně zábavné a povzbuzující, že jsou všichni stějní.
soňa 2 holky
  • 
11.2.2009 13:25:24
Naše, dnes už téměř 9ti letá slečna, kdysi narvala do videa klíč od auta. Dlouho jsme ho hledali, dokonce jsme se s manžou i pohádali a nakonec jsme nechali udělat nový. Klíč se našel až loni v srpnu když jsem odnášela už nefunkční video a zajímalo mně, co to tam rachotí. Trochu jsem s videem zatřásla a klíč byl na světě. Tak teď máme 2 náhradní klíče :-))
Video hrálo ještě několik let po té, co do jeho útrob dcera klíč umístila a očividně to nevadilo !!!
11.2.2009 13:14:16
No já nevím, moje vina... částečně snad, ale vzhledem k tomu, že synek je schopen zničit opravdu cokoliv, k čemu se dostane (nádobí, dětská láhev na pití, hračky, nově položený koberec, těsnění na futrách...), tak by to u nás muselo vypadat tak, že byl byl celý den v zavřené postýlce, kterou bych musela postavit doprostřed největšího pokoje, aby kolem bylo alespoň 50cm volného prostoru. Tohle opravdu nedělám, postýlka u nás slouží pouze na spaní, ale synkovi říkám, že je malý záškodník a občas se na něj i pořádně rozzlobím, protože těch rozbitých věcí docela přibývá. Je zajímavé, jak je každé dítě jiné, staršímu samozřejmě v rukou také leccost zařvalo, ale přestože je o 2 roky starší, ten menší záškodník už má skóre vyšší.
Bbobule
11.2.2009 11:47:51
Tak jsem se dnes od rána poprvé od srdce zasmála.Mám čtyři děti,nejmladší je už šest,ale je fajn zasmát se tomu že dítka jsou zvídavá a to co mě kdysi se stává i jiným ted.Já mám kamarádku jejkí roční dcera miloni chodila zásadně zkoumat skleněné šachy.Nemusím asi dodávat v jakém jsou stavu,ale positivní je že některé nájezd vydržely a zůstaly mi dodnes.No kamarádka čeká další dítko,tedy se těším jak to dopadne...A vůbec,děti jsou naše opora ve stáří,tak musíme něco obětovat.i my se za několik let vrátíme do dětství.
10.2.2009 19:43:59
Tak váš článek mě opravdu mile pobavil, prosím pokračujte :-)
 Příspěvky 110 z 28 [Dalších 18 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.