| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku … a zase ty neštovice

 Příspěvky 110 z 297 [Dalších 287 >>]
13.5.2012 14:42:18
Stejná zkušenost. Jako malá jsem prodělala neštovice - střední průběh a v 15letech obří pásový opar na koleni (hospitalizovali mne i na infekčním v nemocnici). Monika
Líza
8.2.2010 18:38:30
Lucy, to nepsala Milada, ale Zuzana, o tom kopání do břicha. Oslovuješ nepravého.
Oggová
8.2.2010 18:15:51
Trojlístku, mám tři děti, které neštovice ještě neprodělaly(5 let, 2 roky a miminko 5 měs). Pro neštovice bych nešla.
Pokud by pak měly komplikovaný průběh, nikdy bych si neodpustila že jsem to v podstatě zavinila já tím, že jsem je schválně nakazila.
Takže pokud neštovice mají dostat, ať je dostanou, ale bez mého přičinění.
Jsem rozhodnutá neočkovat, očkování pouze v případě, že je nedostanou tak do těch 12 let maximálně.
trojlístek
8.2.2010 17:55:56
~a~tak já teď zrovna řeším jestli jít ke kamarádce pro neštovice,či ne??Já vždy zastávala,že pro nemoce né co má přijít tak ať přijde,ale teď se do mne dali kamarádky,že je lepší ´ˇt to děti už mají za sebou ať určitě jdu...Mám holky 9,6,3tak opravdu nevím???Očkované nejsme
Lassie66
8.2.2010 17:50:14
Musí to být v něčem, co se týká vás, pokud to nikde jinde nedělá ~d~
lucy 3 dcery
  • 
8.2.2010 17:41:35
nezlobte se na mne milado,ale pokud Vás syn kope do břicha a je Vám schopný dát pěstí do nosu tak to asi není normální a není řešení očkování proti neštovicím,ale jít do poradny pro abnormálně agresívní dítě,já mám tři a tohle by vživotě neudělaly..
Milada.
9.2.2009 8:44:52
http://www.vakciny.net/AKTUALITY/akt_2009_04.htm

A dřív než před rokem 2003 asi pracovně vytížení rodiče nebyli ~j~ popř. a matky plánující další otěhotnění.

Zvláštní, zvláštní ~a~~a~~a~

Nenechám a nenechám očkovat ~y~

Veronika
  • 
3.2.2009 19:12:12
Je lepší,aby dítě prodělalo neštovice v "školkovém"
věku.Pokud bude dítě navíc naočkované Varilrixem,lze předpokládat mírný průběh a hlavně by nemělo dojít k závažným komplikacím,které jsou naštěstí vzácné.
Řadila bych ho,pokud jde o zdravé děti, mezi očkování "nadstandardní"-stejně jako Prevenar.
Věra, dcera 16 měsíců
  • 
2.2.2009 9:06:02
Ahoj všem, moje dcera (nyní jí je 16M) neštovice prodělala ihned po 6ti nedělí. Šíleně se osypala, kožní průběh byl dost těžký, ale vše zvládla bez problémů (i když nás původně naše Dr. poslala na hospitilazaci na infekční do nemocnice - nakonec nás poslali domů), krevní testy prováděné po neštovicích a pak po 2 měsících dopadly dobře. Ihned po dceři jsem měla neštovice já (28let) a po mně můj bratr (26let) a to jsme je oba v dětství měli. Na infekčním v nemocnici nám řekli, že je možné mít neštovice 2x pokud si v dětství nevytvoří tělo dost protilátek. Tak doufám, že my už máme neštovice definitivně za sebou.
Elis +4
  • 
2.2.2009 8:25:48
Já jsem o okování dlouho uvažovala, synovi bylo už 8,5 a stále neštovice neměl, ikdyž s nimi byl v kontaktu opakovaně.
Ale vzhledem k tomu, že nejsem příznivcem zatěžování organizmu očkovacími látkami, pokud to není nezbytné, neočkovala jsem.
No a nakonec je loni v červnu chytil ve škole /byla tu epidemie/...koupila jsem homeopatikä, tekutý pudr ....pak to chytila i mladší dcerka, co je ještě neměla...měli to hezky po sobě přesně po 14 dnech.
ALe s homeopatiky vše probíhalo bez komplikací, teplota 1. den jen zvýšená + mrzutost a spavost , pak už byli oba v pohodě, naopak mi dalo práci je udržet v klidu.SYn dokonce 8 den po prvním výsevu odjel na tábor /chytil to těsně před prázdninama/, pupínky zaschlé -ještě tedy domazávali mastičkama a nesměl na sluníčko, ale jinak? Oba jsou bez jizvy /pravda, tady je hodně důležité neškrábat!/ a průběh byl neskutečně ryhclý...
Takže z vlastní zkušenosti doporučuji homeopatika:) /my měli Rhus Toxicodendron, ale pozor i u neštovic je více možností homeopatické léčby dle příznaků a stavu dítěte/ - koupila jsem si knížku Homeopatie pro děti, ze které čerpám, pokud potřebuji:)
TAkže ať již očkujete či nikoliv je to jen a jen VAše rozhodnutí...
Elis
 Příspěvky 110 z 297 [Dalších 287 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.