| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dovolily jste si říct manželovi někdy NE?

 Příspěvky 110 z 323 [Dalších 313 >>]
fyi
  • 
8.1.2015 10:41:31
zdá se mi to tak dokonalé, až mi připadá , že v tom bude nějaký zakopaný pes
fyi
  • 
8.1.2015 10:37:50
bohužel jsou takový skoro všichni chlapi, těch málo co takých není, je jak hledat jehlu v kupce sena
Ira Nová
  • 
21.2.2014 14:45:30

u nás je to právě naopak.....já mám větší potřebu než můj chlap....
Cirilinka
29.4.2013 15:39:37
Aspoň ho to motivuje, aby mě dobýval :)
Cirilinka
29.4.2013 15:38:35
Já jsem si muže ještě za svobodna naučila, že jsem tvor s vlastní vůlí a nároky říct ne na cokoliv,takže ano, mužovi jsem si dovolila říct ne už mockrát a přijde mi to normální...
missman
  • 
19.3.2009 10:28:48
Jsu ráda,že takovýho chlapa nemám,můj my ve všem pomáhá. Ale být Váma tak bych to udělala jednoduše,chceš si stěžovat,že něco neplním,tak bych začala např:prát,žehlit,vařit atd. jenom pro mě a pro děti,a ty jsi to vyzkoušej sám.když jsi myslíš,že je to tak jednoduché.Chlapi si někdy myslí,že jsme stroje,však co zvládnout zaměstnání,domácí práce a děti,vždyť pro to jste se přeci ženy narodili.Muž chodí do práce a myslí si jak se nenadřel a jaký je chudinka,tak si musí jít odpočinout k televizi a nebo jít do hospody.Ženy bojujte,aby jste na domácnost nebyli sami,držím Vám palečky.
Andy, syn 10 a dcera 6
  • 
11.2.2009 11:20:08
~;((..je mi to moc líto, ale taky s tím souhlasím:(..pokud se jeden s manželů musí přemáhat, jen kvůli tomu, aby měl doma "klid", je to v háji...dělám to už delší dobu a výsledek? už mám strach z toho, že manžel příjde domů a bude se tvářit mile a možná i umyje nádobí, protože je mi jasné, že po mě bude chtít sex.Když řeknu ne, bude naštvaný, pryč budou milá slova a nebo semnou nebude mluvit vůbec...ze sexu se stane maželská povinnost, což by sex být něměl..já už si ani nepamatuju, kdy sem se s ním spala proto, že sem sama chtěla...nicméně se nepodvoluju tak často, jak by chtěl..takže v našem vztahu panuje napětí a nesloulad..mám pocit, že už se to snad a ni nezlepší...máme ale dvě malé děti 10 a 6 let..manžel pracuje a vydělává víc než já, takže vlastěn živý rodinu..jak dlouho to bude stačit?..někdy mám pocit, že sem v pasti
bazilišek+7/97+1/08+4/10
23.1.2009 21:48:41
Tak s takovým sobcem~o~, jako je manžel autorky článku,jsem žila taky, naštěstí jsem ale pochopila, že bych na všechno byla sama, on mohl všechno, chodit kam chce, s kým chce a hlavně kdy chce a když jsem se něčemu vzepřela, tak dělal naschvály, muselo být jen po jeho- ve všem, když z něj vylezlo, že jsem JEN ženská, nechtěla jsem věřit svým uším:-©~Rv.. no děs.. ale hlavně chci říct, že v jeho rodině se takhle chovali celé generace chlapů před ním, tak proč by on byl jiný.. a jejich ženy jim to trpěli a ještě je měli za BOHY!! Byla jsem první, která se vzpouzela a to se mu vůbec nelíbilo, tak jsem ho kopla- s prominutím- do zadku.. takovýhle chlapi se nemění, jsou to páni tvorstva a ještě teď mám na sebe vztek, že jsem ho neprokoukla dřív..docela by mě zajímalo, jak se to u Lenky vyvíjí dál..~a~~a~
RUSAJDA
21.1.2009 9:43:02
Tak to jsme dvě které mají doma světce a milující bytosti a jsem za to velmi vděčná.
ivuska.h
  • 
20.1.2009 13:04:07
Já teda říkám ne dost často a nepovažuju to za žádnou troufalost. Copak jsem nějaká služka? Když už to nemůže vydržet, má i jiné možnosti, jak si pomoct (milenky do toho nepočítám :)). Prostě sex je výhradně věc dobrovolná a jakákoliv manipulace, i když "jen" psychická, je podle mě špatná.
 Příspěvky 110 z 323 [Dalších 313 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.