| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se rodí v Irsku

 Příspěvky 110 z 202 [Dalších 192 >>]
6.2.2009 12:33:09
Abych vam pravdu rekla,nemocnice v Irsku se mely izovat,ale Iri se bourili,takze nevim.Mi jasne rekla pani doktorka,ze porodnice je pro Cork jen jedna.Jezdi tam i maminky z okoli.Tady vubec nejsou porodnice na kazdem rohu,jak se muze nekdo domnivat.Treba my v Ostrave mame porodnice minimalne 3.Pro Cork a okoli je porodnice jedna.
6.2.2009 10:03:22
Nebylo to uplne naslepo,to v zadnem pripade,muzete slyset zname kde rodily,muzete si na internetu precist co chcete,ale kazdy je jiny.Na pristup personalu se pripravit nemuzete.Na jednu stranu jsem rada,ze mi malou za celou dobu ani jednou neodvedli pryc.Pri srovnavani porodnic si myslim,nejvice zalezi na personalu.
6.2.2009 9:57:01
Pani Barboro,tohle byly jen stripky z toho,co jsem v Irsku zazila.Uz nikomu nevykladam detaily o tom,ze pro vsechny deti,starce,dospele lidi,tehotne je jeden prakticky lekar,za kazdou navstevu zaplatite 50 Euro.Jednou kdyz pani doktorka chtela brat dceri krev,zacala se prohrabovat v krabici plne ruznych veci a hledala ampulku na krev.Lituji toho,ze jsem si jeji ordinaci nevyfotila.Vazne katastrofa.Ted uz samozrejme chodim k jine pani doktorce.Ale za svych 50 Euro za kazdou navstevu vyzaduji neakou uroven.~v~
29.1.2009 8:04:55
Ja budu rodit v Bahrajnu,tak jsem na to taky zvedava.Rodila jsem v CR,tam jsem byla spokojena.~R^
janina
  • 
19.1.2009 17:40:06
nevim jestli si to vubec nekdo uvedomuje,ale uroven zdravotniku je v GB uboha at jdes kamokoliv.Ja tu vystridala uz temer 10 doktoru a vsichni jsou absolutne neschopni.personal v nemocnici je nejenom neschopny,ale take velice laxni.
marketa
  • 
16.1.2009 14:08:06
a proc jsi teda nesla za jinou lekarkou nebo do nemocnice?
Šárka
  • 
15.1.2009 17:46:10
A tak je to i v IRSKU. Když si řekneš, máš to.:)
Martina
  • 
15.1.2009 16:17:24
Tak to mas dobry. TAdy se kamaradky nedovolaj...utrogestan...nedostanes..i kdyz mas nizsi sliznici.....ta potracejici kamaradka..nevyhovelo se ji..sono proste az za 14 dni, nic se nezachranovalo....a to chtela zachranit....atd atd...
Lenelka
15.1.2009 16:08:58
Martino, vidis, me tohle vyhovuje. Nikdo peci nevnucuje, ale kdyz o ni stojis a reknes si, tak ji dostanes. Alespon v UK.
Martina
  • 
15.1.2009 15:24:57
Ahojte, Tak ja taky ziji v Irsku. Mam 2 deti...a zdravotnictvi hruza. Behem tehotenstvi..pece temer nulova. Proste..bud se zadari nebo ne. Po tehotenstvi..pece o dite...nedostatecna. Neni tady moc prevence..zadny vazeni, mereni miminek, obvody hlavicek..prisla jsem k dr s 3 mesicnim chlapeckem..a rekla mi..to je ale peknej chapecek (jakoze je silnejsi..takze misto vazeni jen ..- baj oko-) atd. Ockovani bez dezinfekce..misto vpichu promne Dr. rukama.
Kamaradka otehotnela, v 9 tydnu zacala silne krvacet...gynekolog ji ani neprohlidl a objenal na sono za 14 dni. Nechali ji krvacet...a pak ji rekli, ze potraci..ze muze normalne dal chodit do prace a ze to z ni vypadne. Ano, za 3 tejdny krvaceni to z ni opravdu vypadlo. Nezachranuje se. a tak bych mohla pokracovat..po operaci zadne kontroly.....
jen upozornuju, ze delam ve zdravotnictvi, takze vim, o cem pisu :-((..je to smutne. Urcite se pece v ruznych mestech nejak lisi..ale ten zaklad je asi stejnej vsude.
Akorat si vzdycky s kamaradkama rekneme..lili nevi, co v cechach maji
 Příspěvky 110 z 202 [Dalších 192 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.