| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Děti a plyšáci

 Příspěvky 110 z 38 [Dalších 28 >>]
Lenka + Adélka
  • 
17.1.2009 12:27:57
Slyšela jsem, co se týče alergie, dobré je dát na nějakou nepozorovanou chvíli do mrazáku. Plyšákovi se nic nestane a roztoči chcípnou... A jen tak mimochodom, můj 32 letý manžel bez plyšáka taky neusne. :)
16.1.2009 19:58:00
Já z toho dodnes nevyrostla.Sbírám plyšové medvědy.A to mi bude 40let.Horror??~n~
Nový kožíšek od Mikuláše
  • 
15.1.2009 19:56:05
U kamarádky přinesl Mikuláš dárk ynejen pro mrňouska, ale i "nový" kožíšek pro medvídka = prostě starého otrhaného nahradila novým - a prošlo to.
Ráchel, 3 děti
13.1.2009 19:28:32
tak to mi bylo samozřejmě jasný, že je to kvůli "vůni maminky" ~;) Akorát tedy nevím, jestli bych svou noční košili dávala s sebou dítěti do jeslí ~b~
mandelinka
13.1.2009 18:39:53
Přesně - dcerka dostala plyšového psa od mojí sestry když jí bylo cca 10 hodin - prostě těsně po porodu. Teď jsou jí 2 a 4 měsíce a nehne se bez něj od toho narození (praktciky od momentu kdy ho dokázala uchopit) nikam a nikdy... Takže ho nosíme ven, na písek, spíme s ním, do solné jeskyně, na návštěvy, nákup... Pes vypadá strašně, 2x už jsem ho musela rozpárat a dovycpat, peru ho cca 1x týdně, protože když s náma jde ven tak občas spadne třeba do kaluže že... Když ho peru, tak musím přes den, protože dcera by bez něj neusnula, malá sedí u pračky a ze začátku brečí že "se koupe" pak zase hlídá kdy pračka přestane prát...

Mezi moje nejhorší noční můry patří ta, že psa někde necháme, nebo že se rozpadne. Až se rozpadne, tak nevím co budeme dělat:-( Dala bych prakticky cokoli za náhradního, mám ale obavy, že by ho dcera stejně nepřijala.
lklasinka
13.1.2009 18:07:24
~t~~t~~t~
Leona
  • 
13.1.2009 14:11:25
To teprve přijde. Mám syna, je mu 7let a teď neudělá bez svého ,,Myšutky" ani krok. Dokonce si pro něj k Vánocům přál i postýlku. Manžel se mu směje, že je miminko, ale Tomášek si stejně hájí svého mazlíčka. Je to sice legrační, ale zatím je malej, tak ať si to užije. Leona
Mili+2
13.1.2009 13:54:54
Ja plysaky nekupuji, jsem novopecena alergicka, ale par jich dcera dostala, vztah ma ale jenom ke kureti Kikymu, a to je nastesti malicke.
Magda & 2
  • 
13.1.2009 13:30:19
...uz to tu nekdo psal prede mnou - ano, deti moc dobre poznaji duplikaty svych milacku! Syn (3,5r) ma od narozeni sveho Pejska (mel ho vzdycky v postylce a kdyz se probudil, casto si s nim "povidal" nez se zacal schanet po mne...). Sehnala jsem duplikat a kdyz zacal chodit do skolky, samozrejme musel Pejsek s nim. Tak jsem ho alespon premluvila, at si bere toho noveho Pejska, protoze ten originalni stary je skoro na rozpadnuti....A kdyz se ho pi.uc. zeptala, jak se Pejsek jmenuje, tak uplne suverenne odpovedel: "To je Pejsek Nahradnik!". Ucitelka zakoulela ocima a syn dodal: "Pejsek Milacek spi doma v postylce!"
Magda & 2
  • 
13.1.2009 13:21:09
...moje rocni dcera miluje muchlovani sveho puntikateho tricka. Koupila jsem ji vlastne tricka dve - bile s cervenymi puntiky a cervene s bilymi puntiky - a ona je nechce nosit na sobe, ale musi je mit s sebou v postylce, kdyz usina. Behem dne je schopna si dojit do postylky, vytahne tricko, da si ho na hlavu jako cepici (nebo co?) a chodi takhle po byte.....vrcholem potom je, ze tricko odnese sama zpatky do postylky....
 Příspěvky 110 z 38 [Dalších 28 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.