| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Neobyčejné hrátky s obyčejnými věcmi 2: Když vám hrabe prstíky do obličeje…

 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]
Elíláma
21.9.2010 10:51:12
Myslím, že oba extrémy jsou úlet, i dítě nechat jak si chce hamtat mámě do obličeje, ale i striktně mu zakazovat se ho dotýkat, prostě každý má svoji metodu, někdo je rád, když mu dítě udělá tůtů na nos, někdo i, když mu děcko vydloubne oko, hlavně, že se baví, někdo zas nepřizná, že by mu někdy děcko strčilo prstíček do jediného bacila, každý to má nějak, uvidíme za 20 let, k čemu to ty naše mrňata dovede! :-D Třeba ty chmatavé budou rozmazlené, ale budou uvolnění v lidském kontaktu, ti, co nikdy nesmí chmátnout nebudou uvolnění, ale zase budou vědět, co se patří ~y~ a proto jsme individua a ne podle šablony!
1.2.2009 22:34:34
Do očí určitě ne. Jednou takhle syn křičí ze spaní,ohnu se nad něj a následovala taková rána do oka (v té době měl rok),že už jsem nespala a ráno letěla na oční. Celej den jsem viděla rozmazaně.takže ani s ostříhanými nehtíky a miliony podobných básniček na oči mi určitě sahat nebude.
marfuška...
11.1.2009 11:22:06
já děti učím, že se čmárá jedině na papír, nebo venku na tabuli křídama. malovat po mamince mi připadá dost divné, až to samé bude praktikovat na dětech ve školce, tak se jim to asi líbit nebude
10.1.2009 20:32:42
Nevím jak vy ale já jsem milovala, když jsem půjčila dětem propisku a oni mi malovali po nohou. Přesdtavte si hodinu ležet nesmět se pohnout a doma klid a děti pod dohledem. Je pravda, že hned po tomhle odpočinku jsem nemohla ven vyrazit v sukni, ale za ten klid to stálo.
Mili+2
9.1.2009 11:18:35
Mne taky jednou zapichla prst snad pul centimetru do oka, sice nechtene, ve spani. Vidis, ja k doktorovi ani nesla...kdo vi co se z toho vyklube.
Krakatice
8.1.2009 21:33:18
Ježiš, to je šílený....Taky děti učím, že se do očí (nikomu, ani plyšákům) nesahá!!! A do nosu a do pusy, kde je nejvíc bacilů~Rv
6.1.2009 10:47:56
vidím to stejně,mě když hrábne mimi do obličeje,tak následuje důrazné NE!.Představa,jak mi dloubá do očí a já mu k tomu říkám básničku je dooost ulítlá~l~
Moucha tse-tse
6.1.2009 8:20:13
mělo být děti a nesahá...~j~
Moucha tse-tse
6.1.2009 8:17:45
myslím že to není vhodný nápad. Stejně tak jako učím cěti že se nesahá jinym lidem do talíře, tak se nasehá nikomu do obličeje
žabka+ 2 pulci
  • 
5.1.2009 18:53:50
Miluju prstíky mé dcery (3r),když se mě dotýkají. Když mě hladí nebo drbe záda :-) To jí pak řikám o drbání,i když mne nesvědí :-)
 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.