| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Proč ženy nedokáží držet při sobě?

 Příspěvky 110 z 339 [Dalších 329 >>]
Olina
  • 
7.1.2009 14:20:31
Jasně, beru, přece tady nebudeme po sobě kvokat, ne? :-)) Ale lepší určitě nejsem, to kvokání mi pořád jaksi nejde, asi na to nemám povahu, ale když si přečteš některé příspěvky, tak jsou to přímo kvokací skvosty :-))
7.1.2009 14:05:19
Olino, tak to by se mi asi ani při nejlepší vůli nepodařilo, jsi prostě lepší~y~.

Ne, omlouvám se, já se sekla, myslela jsem, že reaguješ na dnešní článek, u tohoto jsem diskusi nečetla...
Olina
  • 
7.1.2009 13:34:46
Vidím, že se úspěšně přidáváš... Nebo mne chceš dokonce překvokat...?
7.1.2009 13:30:20
Jsem velmi šťastná,že jsem si přečetla tenhle příspěvek.A proč vlastně?Protože co svět,světem stojí,nikdy nikoho neučil nikdo jak se vlastně správně chovat,jednat s lidmi,jak "správně"a podle jakýchsi "moderních pravidel" a tabulek vychovávat toho našeho broučka a to nemluvím o tom,když jsou to třeba broučkové hnedle dva....Zkrátka,maminky si sem přijdou popovídat a zhodnoti své největší světové problémy právě proto,že čekají útěchu od podobně jednajících maminek a ne proto aby se o sobě dozvěděly,že jsou vlastně dvojky,když tedy nestíhají např.uvařit domácí stravu-proč nepoužít polotovar(v životě bych to neudělala)a stejně mám dobrý pocit,že naše holčička je v poho i když nemám uvařeno v přesnou hodinu,manžel je maximálně šťastný,protože dostane čerstvě uvařené jídlo jen o 5 min.později,než jsem slíbila,druhá dcera-pubertální věk,moooc príííma-neprudí,že se to nedá jíst a konečně já i naše 2,5letá princezna jsme spokojené,protože jsem se jí věnovala,tak jak jsem cítila že potřebuje i navzdory neumytým hrnkům ve dřezu(myčku nemáme,není na ní místo).
Zkrátka maximálně souhlasím s maminkou,že proti maminkám typu "superžena"je dobré se bránit,protože bych je ráda viděla,jak by se tvářily,nemít ty své příručky,rady a porady od podobných supermaminek.
Závěr?KAŽDÁ,podotýkám KAŽDÁ jsme jaké jsme,(to byla hitovka 80tých let,pamatujete?)a proto kdo jste bez viny,klidně hoďte kamenem,ale pozor,ať se vám to někdy nevrátí.
Zdravím všechny maminky a přeji krásný a hlavně šťastný rok 2009.
Hanka a holky:o))
7.1.2009 13:16:27
Olí, tys nám tu ale pěkně zakvokala~t~~y~

Co člověk to názor a konkrétně u téhle diskuse mi přijde, že je zatím naprosto v mezích slušnosti...
Olina
  • 
7.1.2009 13:14:03
Už se vůbec nedivím, že jsme my ženy přirovnávány ke slepicím. Čtouce tuto diskuzi jsem si připadala opravdu jak v kurníku. Samé kvok, kvok, kvok...Normálně se o něčem pobavit je zřejmě nadlidský výkon pro "slepičí" mozek. Článek se mi líbil a řekla bych, že kdo chce pochopí, kdo nechce, ten kvoká a kvoká a kvoká...
Vaal
5.1.2009 20:30:18
Hmmm, asi jo ~;)
5.1.2009 19:50:46
Ano,v podstatě ano...
.
  • 
5.1.2009 19:40:56
A dr.Kilian někomu z nich říkal ,,kilousku,, nebo je posílal do p.dele či psal, že se mu chce z nich b.ejt?
Belatrix+A(10/09)+J(09/11)
5.1.2009 19:31:13
Tak nebuď líná a najdi to. Na PD chodí, ale nevím.

Kdyby se choval slušně a dovedl diskutovat, nikdo by se na něj nesesypal. Kili si nabíhá sám svou povýšeností a arogancí. Na dotazy není schopen odpovědět, radši to končí stylem, já vás vyučovat nebudu a podobně.
 Příspěvky 110 z 339 [Dalších 329 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.