| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak vychovat syna aneb tatínek v akci

 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]
Pavla, 4 děti
  • 
3.11.2008 9:34:48
Mitzi, máme to podobně, děti jsou 20, 19, 17,5 a 5. Větší autorita je tatínek, ale rozčiluji se víc já.
3.11.2008 1:33:10
u nás "vede" tatínek - co do autority - asi o 1000%. Přesto, že jsem na syna přísná i já. Já se zlobím často úplně marně.
Dcera používá s oblibou a s úspěchem na mladšího brášku zaklínadlo: "Jestli mě neposlechneš, jdu pro tatínka!" a i to funguje! :D

Tatínek je hodně přísný, ono to u takového "benjamínka" jinak nejde - naše děti jsou ve věku 23-21-17 a 4 ;) takže stačí, že mrňouse "rozmazlují" sourozenci, prarodiče apod.
Simona, Justýnka 04/05, Sárinka 03/08
  • 
2.11.2008 20:22:02
Ahoj,

u nás je to tak, že většinou umravňuji já. A taky většinou já ztratím první nervy. Takže jedna z oblíbených vět mého manžela je "Justýnko, poslechni maminku,nebo se bude zlobit" nebo "Honem to ukliď, maminka už jde". Ale abych mu nekřivdila, když mu dojde trpělivost, stačí mu pouze zvýšit hlas a má větší úspěch než já. Dcera je vykulená, co se to děje, že se tatínek zlobí.
Když jsem byla malá, bála jsem sedaleko víc táty. Taky byl přísnější.
2.11.2008 16:58:57
Ahoj, mám dotaz k tématu táta.

Jak jste na tom s autoritou tatínků?

U nás jsem já, kdo je důslednější, jehož zvýšený hlas zabere...

S tátou si úžasně pohraje, ale jakmile přijde vztek, truc nebo tak něco, neví si rady. Jak je to u vás? U nás byl táta autorita, prostě něco řekl a bylo hotovo.

Lusika
2.11.2008 16:42:06
to bylo ironicky?
Romana (Kryštof 2,5)
  • 
2.11.2008 11:33:35
Skvelé, hned se pozná, že to psal profík. Nejen jako novinář, ale hlavně otec;-) Jen víc takových tatínků...r.
Susan+2kluci
2.11.2008 8:08:49
Clanek je fajn a vtipny, jen titulek mohl byt treba Prazdninove SMS nebo neco vystizneho.
A jak ve skolnim roce? Vydrzite cekat na prekvapeni nez prijdete z prace, nebo pisete SMS co bylo ve skole?
Dik za odpoved.
1.11.2008 22:59:39
Mně nic na nikom nevadí, zajímá mě fungování jazyka. Uznej, že je zajímavý, pokud řekneš, že tě zklamal článek, jelikož si od něj něco čekala. nebyůl žádný důvod, to co jsi čekala, čekat.
Jaana2
1.11.2008 22:53:48
Libiku, jestli Ti na mně něco vadí, tak si mě nevšímej. Ušetříš si tím nervy
1.11.2008 22:48:18
Jaano a nebude to tvůj problém, že něco konkrétního čekáš od článku, který je právě "jen" článkem a těžko může být usvědčen z toho, že nesplnil Jaanina očekávání a je to tudíž jeho vada?
 Příspěvky 110 z 15 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.