| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vymyslel někdo konzervy na vůně?

 Příspěvky 110 z 61 [Dalších 51 >>]
Tam
  • 
25.10.2008 15:19:56
No protože taková nejsi, tak si hledáš podobné přítelkyně :-) ... já vím že všechny takové nejsou :-) ...
25.10.2008 8:02:35
Tam a vidíš,já ve svém okolí nemám jedinou ženu,která tohle čte.teda alespoň to o nikom,s kým se přátelím nevím.Ale podle názorů na život apod.si trochufám říci,že moje přítelkyně tyhle časopisy nečtou,zajímají nás jiné věci než řasenka.Takže nemohu soudit.
A maluji se také,jen prostě neřeším,jestli je tahle řasenka zrovna in.A netrápím se tím,že mám nějaké kilíčko navíc.~k~
sarka25
  • 
24.10.2008 22:44:17
Něco takového používají ve zdravotních ústavech a laboratořích na pachové stopy v ovzduší, pro následující analýzy - možná Vám pomůžou, ale pozor - dají se otevřít jen jednou...
Tam
  • 
24.10.2008 20:03:23
Madlenko, děkuji za pochopení :-))... ono totiž to, že tam ležel balík Blesku pro ženy svědčí dost o tom, co ženy čtou a čím žijí (naštěstí ne všechny):-)
24.10.2008 15:00:17
Tam,teď jsi mne pobavila:).Já když ležela s rizikovým těhu v nemocnici,poslední víkend jsem tam byla sama,rozbila se mi sluchátka u přehrávače a došlo mi čtení.Na stolečku v poji byl balík Blesků pro ženy.Nic strašnějšího jsem nikdy nečetla.Po prolistování!!!asi 10-ti výtisků jsem si musela říci,že už chápu,proč se z některých dívek stávají anorektičky a z některých žen trosky závislé na svém vzhledu.Články a reklamy-jinak nic o tom,že když nemáš 50kg,jsi hnusná.Když nepoužíváš tu a tu řasenku,jsi hnusná,když se nelíčíš podle poslední mody,chlap by si o Tebe ani kolo neopřel...No,hrůza děs.Tak to jsem odbočila od tématu,ale ta vzpomínka je pro mne příliš živá:).
Tam
  • 
24.10.2008 14:53:12
Madlenko ano, "čisté" to není ani z mé strany. Mě tohle asi vyloženě vadí, nějak se ze mě stává v dnešní postmoderní době moralista a říkám si, co bude dál... . Některé děti a nesoudné matky mi opravdu hodně vadí. Taky nemám ráda (ať už jsem dokonale negativní) typy matek co za jedinou kvalitní literaturu považují Blesk a kuchařky... .
24.10.2008 12:31:23
tam,až moc dobře vím o čem mluvíš,otec mojí dcery byl vychován v přehnané péči a ještě po něm chtěli rodiče více,než mohl vůbec dokázat a je z něj nezodpovědný nevyzrálý kluk,ačkoli je mu už něco přes 30...Jen si mě zarazilo,to jak jsi to napsala.Prostě z toho cítím nenávist.Ale to je jen můj názor.
Tam
  • 
24.10.2008 9:01:23
Ze slovníku, zjednodušeně: hyperprotektivní - přehnaně intenzivní, přílišné ochranitelství. Ono se tohle právě může rozvinout u matek, které jsou příliš pudové, proto ta souvislost s článkem.


Tam
  • 
24.10.2008 8:56:19
No já jsem opravdu myslela ty školní děti, ne ty maličké. To co píšeš logické je :-)
 Příspěvky 110 z 61 [Dalších 51 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.