| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsem výchovně selhala

 Příspěvky 110 z 299 [Dalších 289 >>]
Majka
  • 
23.9.2008 19:47:33
Tak tohle nemá chybu! Připadám si stejně.
Super článek.
23.9.2008 13:53:54
Nebo taky muzete jet vsichni a tatka pujde s detma na prochazku nez nakoupis ne? Nebo do detskyho koutku nebo na hriste, proste si s nima trochu pohraje :)
Evka, Eliska (6mesicu) a Adelka (3,5roku)
  • 
19.9.2008 9:41:42
Na nakup se musi a manzel je jen malokdy ochoten jet na nakup sam...
Takze jezdime spolecne a vzdy se jeden stara o jedno dite. Ze zacatku manzel o mladsi, protoze si ji chce uzit a ja jezdim se starsi. Hned jak mohla mi s nakupem pomahala... nikdy problemy nedelala. Ze zacatku proste nesmela z voziku, nikdy jsme ji to neukazaly, tak to nechtela a kdyz uz zacala byvat venku, byla natolik rozumna (nebo vycepovana), ze neutikala, nevriskala, nevymyslela... Jezdime prostredni ulickou a vozik vetsinou nechame tam a vybihame pro jednotlive veci do ulicek... Adelka mi pomaha nosit do vozicku, vybirame spolu nektere potraviny (jablicka cervena nebo zelena...) a ona to bez potizi zvlada. Obcas chce nejake susenky, ale ty stejne kupujeme (jeden balicek za delsi dobu, zadny problem...)
Manzel ma seznam s vecmi, ktere mu nedelaji problem nakoupit a ja se staram o zbytek (vetsinou je mnohem vetsi :( No a kdyz uz chce mala jist nebo je jiny problem, manzel ji rad pochova a nakupovani necha na mne...
No a kdyz uz to opravdu s Elsikou nejde, tak uz vetsinou mame nakoupeno vse nutne a ja muzu jit napred na lavicku kojit a manzel holt projede pokladnou a zaplati.
Kája
  • 
18.9.2008 20:18:18
Evulenko, ty nejsi ve stejné situaci jako Metty, vůbec nevíš, v jaké situaci je ona, takže nemůžeš srovnávat.

Mmmch, někdo, kdo bude tvrdit, že mu 3x selhaly prášky /nebo jakákoliv antikoncepce/ ve mě vzbuzuje oprávněné pochybnosti...ve Výměně manželek taky byla kdysi jedna taková rodina, co tvrdila, že jim "permanentně selhává antikoncepce" a že "tak velkou rodinu neplánovali".

Selže-li jednou, tak se jistím ještě jinak, ne?

No ale některým ženským se to stává sakra často, co? spíš bych řekla, že je to nějak podezřelé...chudák manžel
martina
  • 
18.9.2008 19:13:50
že už není slepičí :-))))
pardon, ale to mi nedalo ;-)
Lorinka a 2 holky
18.9.2008 8:28:12
za další super článek, moc články na hlavní straně nečtu, ale když narazím na tvůj, vždycky se skvěle pobavím a o to ti asi jde, ne?
Ve skutečnosti si nemyslím, že je to taková "hrůza" to nakupování, prostě jsi to použila jako podklad pro trefně a vtipně napsaný článek.
Já sama mám 11-měsíční holčičku a s tou je nakupování zatím pohodička, jezdím zatím sama během dne, abychom pak s manželem mohli dělat něco jiného než chodit půl soboty po hypermarketu. Večer se věnuju práci (pracuji z domova), takže nemám čas jezdit na nákupy a manžel by nakoupil věcí polovinu, takže tak u nás.
Sestra má děti 3 roky a 1 rok a taky jezdí nakupovat všichni. Byla jsem svědkem takového nákupu a bylo to v pohodě a to její starší synek je velmi živý, dle mého dost rozmazlený (opravdu zvyklý dostat vše, co si umane) a přesto v nákupním centru nelítá mezi regály, nehází vše do košíku a nedělá scény.
Ale jak tu někdo psal, je to o konkrétních dětech, takže nesoudím, jen píšu svou zkušenost.

Co mě trochu mrzí tady na Rodině, když někde něco čtu, že je s dětmi problém, tak se vždycky ozve někdo, kdo napíše, děti s sebou nebrat. A pokud možno nikam, k Dr, na poštu, do krámu, do MHD ... Já nevím, takže když mám děti, nemám hlídácí babičky, na chůvy nemám peníze a manžel se vrací z práce pozdě večer, tak mi skončila šance na jakýkoli "společenský" život?
17.9.2008 17:59:11
Moje děti jsou poměrně živé, ale pětiletá dcera se taky dokáže pěkně zabavit a hrát si sama a docela se to daří i dvouletému synovi, i když ten je samozřejmě pod dohledem. Proto si myslím, že ani vymýšlení činností a zabavování nemusí být u aktivnějších dětí tak nutné. Prostě jsou to různé věci dohromady.
P.S. Nakupovat s nimi taky chodím nerada, občas je to o nervy. Syn by mi taky z vozíku vypadl kdybych ne nevyndala ven.
makca
  • 
17.9.2008 16:06:51
diky moc za clanek, aspon si pripadam normalne. mam taky Agatku (2,5 roku)a Fandu (13 mesicu) a nakupovani u nas znamena totez co jsi napsala. a taky jsem si rikala, ze mne se narodi uplne hodne deticky a hlavne budou slusne vychovane, nejake hazeni kozlu v obchodech nepripada v uvahu:-) no a u nas je to tak, ze mala lita jak drak mezi ulickama a mlady se mi snazi dostat z voziku, takze jednou rukou ho pridrzuju at mi nevypadne na hlavu, protoze je totalne bez pudu sebezachovy, druhou rukou hazim co je treba a po ocku sleduju kde se zrovna nachazi cacora abych ji uplne neztratila z dohledu. samozrejme se modlim, at nevkroci do ulicky s hrackama, protoze to se pak zahajuje smlouvaci manevr, ze hracku za tisicovku opravdu ne, max neco malickeho (i kdyz doma se jasne dohodneme ze dneska hracku kupovat nebudem):-)
17.9.2008 7:59:11
Piš knihy, je to PERFEKTNE napsané, řvu smíchyR^R^R^R^
Dita, Matyáš 08,Kiki 11
16.9.2008 18:18:21
Dobrý, jen bych v tom výčtu ještě něco udělala s tím vozením chodícího dítěte ve vozíku...já si tam pak dám rohlíky, chleba...no fuj
 Příspěvky 110 z 299 [Dalších 289 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.