| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hůř než v září už snad ani být nemůže

 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]
10.9.2008 20:57:23
díky za něj. A hodně šťastných návratů dětí ze světa.
DENISA
  • 
8.9.2008 22:37:15
.... jak jsem jako matka 14ti denniho miminka precetla clanek na netu o tom, jak matky velice tezce nesou odchod svych deti z domu, casto se psychicky sesypou a potrebuji pomoc odbornika. Verite, ze jsem pote pri te straslive predstave, jak mi jednou odejte, probrecela celou noc. Manzel....."tooo nic, to jen hormony, prestan", ale ja to tak prozivala...... Ach jak vam, pane Nagle, rozumim............
Táta Jirka
  • 
7.9.2008 6:37:58
Znal jsem jednoho Luboše Nágla,byl to velkej roker a má hodně dětí.Jestlipak je to ten samej ,tak to prožívá jeho žena, tak 11x.Já jsem odvážel naši malinkou dcérečku na intr do Prahy a máma to taky obrečela.Po týdnu ji máme doma a je nadšená s holek s Prahy a vůbec.Zebych prožíval stejné story mě čeká za dva roky ,kdy opustí hnízdo ten poslední a největší machr a mazánek a to bude rybník od mámy.Luboši díky moc pěkné.
6.9.2008 14:39:44
mi staci kdyz tady mam sveho 12-ctileteho brachu.Neni schopny se prevlict,vycistit si zuby a posnidat.Kdybych ho nezmacka,tak umre hlady,protoze mi rekl,ze si neumi nachystat svacinu,nebo si prihrat obed v mikrovlnce.Nekolik dni dokonce prestiral,ze se sprchuje.Sel do koupelny,pustil si sprchu a cekal 10 min.Doufam,ze taky jednou skonci na podobnem intru,kde pracuje Simca.
Pavlína, 2 malí kluci
  • 
6.9.2008 14:13:52
Prožívám moje první první září, starší kluk šel poprvé do školky a zvyká si hrozně špatně. Brečí tam a brečí, doma se taky chová "podivně". Jsem z toho vedle, nečekala jsem až takové problémy. A to mě ještě těch září čeká hodně:-). Hůř než v září být nemůže - vím to od letoška. Ale přežijem to - vím to díky Lubošovi.....
Teraza Horáková
6.9.2008 13:46:09
Souhlas, Vy prostě píšete krásně R^R^R^
wer
6.9.2008 12:49:07
no on šestiletý chlapeček určitě ví kam patří špinavé prádlo a že si každý den má vzít čisté ponožky a slipy, ale ve čtrnácti na to nějak přestane mít buňky nebo co~g~
5.9.2008 14:01:19
Moc hezké:-).

Lusika
Mickey16
4.9.2008 20:19:52
No ve čtrnácti nejpozději už je snad každý dítě schopný rozeznat špinavý prádlo od čistýho, ne???
Linda
  • 
4.9.2008 18:38:19
Tak já mít dítě na intru, tak takovým Simčám pozlatím ruce, vždyť které dítě se doma ve čtrnácti stará o třídění prádla?
 Příspěvky 110 z 21 [Dalších 11 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.