| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Ráj na vaší zahradě

 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]
paulinka81
27.10.2008 19:14:28
Já jsem pro - občas seřezat. Vychovávali nás stejně, nic se nemá přehánět ani podceňovat. Jinak bohužel vzhledem k mému pokročilému těhotenství myslim že mi zadek nebude nikdo dlouho ani poplácávat a ani na něj koukat. Věčná škoda at si kdo chce co che říká :-D
luca
  • 
2.9.2008 1:08:05
úplně stejná situace, mám 2 holky ve stejném věku. Dokonce i ty brusle řeším, ty prostě té mladší zakážu. jinak- té mladší dost často pomáhám, pokud chce napodobovat starší, ale někdy prostě "nejede vlak"
Luca
  • 
2.9.2008 1:00:37
Přesně tak, záleží i na povaze dítěte. Starší dcerka si dává pořádného majzla, když něco nezvládne, ale mladší, i když se skoro přizabije, jde do toho znova.
luca
  • 
2.9.2008 0:49:45
Čaute, já osobně jsem teda poseroutka a o děti se už pořádně bojím. Pár krát se jim šeredně nevyplatila má "velkorysost". A souhlas s tím, že je dnes lehké být popotahován za zanedbání péče, pokud se něco semele. Mimochodem - stejně si neumím předastavit vypustit před dům 4 letého prcka.
Hanka 75
1.9.2008 23:00:41
Co je jedovatého na tulipánech, listy, květy, plody ?

Překvapuje mne to, protože za války se v Holandsku snědla spousta cibulí tulipánů.

Maja
  • 
1.9.2008 21:57:42
Máte pravdu. :-)
zelvička
31.8.2008 21:35:44
Určitě souhlasím s tím, že drahé hračky jsou zcela zbytečné. Ale mam pocit, že i zcela zbytečné je pořizování nové panenky. Moje dcerka 2 roky a 4 měsíce je od malinka vedená k tomu, že se musí o své hračky starat. Každá panenka má své jméno, a malou i v takto nízkém věku v žádném případě nenapadne hračky nějak ničit nebo odložit. Je jasné, že si celý den nehraje jen s panenkama, ale i s jinými hračkami - panenkám musí navařit, musí je obléci, umýt a pod. Pak má malá plastová zvířátka, ty zase musí s manželem "nakrmit" postaví jim stáje a pod. Myslím, že jde o to nezahrnovat dítě jen novými hračkami, ale také o to, naučit je si vážit toho co mají a naučit je i jak si s hračkou správně hrát.:-)
pipka pipka
31.8.2008 18:51:53
Souhlasím a ještě dodám,že články paní Mgr.Lipinské jsou takové všechny, zbytečné-tedy aspoň tady na Rodině.
Repulsion
31.8.2008 15:09:13
Tento článek mi připomíná známou příručku inspektora Trachty "Zbytečné otázky v kriminalistice"...
Dana, dcera 9
  • 
31.8.2008 12:25:57
"A co se jedovatých rostlin týče - ty si tedy nepořizuji."

Většina lidí ví, že jedovatý je oleandr, náprstník, konvalinky, durman ...
Ale jedovatý je například břečťan, kapraď samec, čilimník, čemeřice, vlaštovičník, chryzantémy, narcisy, tulipány, .... a asi tisíc dalších rostlin běžně se v zahradách vyskytujících ...



 Příspěvky 110 z 70 [Dalších 60 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.