| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Míša a noční kojení

 Příspěvky 110 z 220 [Dalších 210 >>]
  • 
4.5.2009 12:41:19
Dobrý den, prosím o přeposlání stránek s návodem na usínání, moc děkuji.
Lucie Szánto
  • 
9.12.2008 15:11:01
Až teď jsem narazila na problém s usínáním mého 4-měsíčního syna a zjišťuji co se dá, proto prosím o zaslání návodu na noční spaní na mail krejcova.petra@volny.cz. Mockrát děkuji.
3.9.2008 13:16:13
U nás bylo buzení na krmení 3-5x za noc, dokud jsem kojila, tzn. do 19 měsíců. Pak se Petík budil a volal míko, míko. Asi dva měsíce jsme mu dávali lahvičku a pak to manžel na dovolené už nevydržel. Dal mu hrnek s vodou a na křik já ci míko řek nechceš.
5 minut rozčilování a pak mladej usoudil, že kvůli vodě nemá smysl v noci vstávat a spí celou noc.
Naše druhé mimino je svaté. Vzbudí se jednou za noc anebo taky vůbec. Nevím, jak se nám povedlo vyrobit takového broučka~k~
Nicméně vidím, že máme hodně velké štěstí. Tak všem trpitelkám držím palec, ať to vydržíte ~s~
Adela
  • 
2.9.2008 8:45:48
Prosim o zaslanie priručky, mám 13 mesačného syna a niekedy som hore aj 15 krát. gulasova@yahoo.com Ďakujem
31.8.2008 20:48:58
Máme 11 měsíčního klučinu, od narození stále křičel a já mu vrazila prso, aby nezbořil barák. Přes den mi nespal v postýlce, jenom v kočáru. Večerní usínání doprovázel půl hodinový řev.před 14 dny jsem řekla dost. inspiraci jsem našla zde.Před každým usnutím v postýlce mu čtu pohádku a odcházím, když ještě nespí, křičí,ale jen chvilku.Odstěhovala jsem se z ložnice a ukončila kojení po 2 hodinách,malej se budí, ale prso nedostane a partner ho klidným pššš někdy po 2, někdy po 5 min uspí.Tak snad se dočkáme, že bude spát celou noc.Ale všechno je nesrovnatelně lepší a já jsem v pohodě.
31.8.2008 20:48:58
Máme 11 měsíčního klučinu, od narození stále křičel a já mu vrazila prso, aby nezbořil barák. Přes den mi nespal v postýlce, jenom v kočáru. Večerní usínání doprovázel půl hodinový řev.před 14 dny jsem řekla dost. inspiraci jsem našla zde.Před každým usnutím v postýlce mu čtu pohádku a odcházím, když ještě nespí, křičí,ale jen chvilku.Odstěhovala jsem se z ložnice a ukončila kojení po 2 hodinách,malej se budí, ale prso nedostane a partner ho klidným pššš někdy po 2, někdy po 5 min uspí.Tak snad se dočkáme, že bude spát celou noc.Ale všechno je nesrovnatelně lepší a já jsem v pohodě.
30.8.2008 22:49:16
Syn se budil v roce asi 4x za noc na kojení. Někde jsem vyčetla dát mu do postýlky moje tričko, které jsem přes den nosila, že mě pak "cítí" vedle sebe a lépe spí. Nám se to osvědčilo, začal se budit 2x za noc, potom na první kojení dostal jen čaj a vzala ho k sobě do postele (chviličku brečel a hned se otočil a spal). Nyní je mu 20 měsíců, usíná ve 20 hod. a budí se kolem 5 ráno, nakojím ho a spí asi do 7. Vyzkoušejte, třeba vám to pomůže. Držím pěsti
30.8.2008 22:32:28
prosím také o poslání na mail machackova.iveta@seznam.cz Děkuji
30.8.2008 22:31:55
prosím také o poslání na mail machackova.iveta@seznam.cz Děkuji
29.8.2008 11:39:33
úplně jsi mě dojala, vážně. moc vám to přeju a vám ostatním taky. škoda, že tu knížku nebalí dětem hned v porodnici :-).R^
 Příspěvky 110 z 220 [Dalších 210 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.