| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Mají děti nárok na zdravotní péči?

 Příspěvky 110 z 458 [Dalších 448 >>]
kili
  • 
10.3.2009 14:32:18
nepatřičně zobecňujete, Vy to máte za blafání a Vy to nedokážete vztáhnout, Váš je to problém
Líza
10.3.2009 10:29:09
No právě, ono to tvoje blafání se totiž na vůbec žádnou konkrétní situaci nedá vztáhnout. ~t~
kili
  • 
10.3.2009 7:45:11
psal jsem to já. Není to popis žádné konkretní situace. V zášti nejste s to vnímat napsané ani v kontextu, ani jednotlivě.
Líza
10.3.2009 7:01:59
"Jediným relevantním důvodem nepřijetí průvodce dítěte mladšího sedmi let může být nedostatečná lůžková kapacita." - Aha, takže to jsi nepsal ty, to psalo tvoje druhé já ze tvého počítače.
kili
  • 
9.3.2009 22:20:44
jojo
9.3.2009 21:45:55
~t~~t~~t~~t~ Však to píšu - blafání by ti šlo, ale konkrétně zdůvodnit své domněnky neumíš ~d~
singera
  • 
9.3.2009 21:32:29
Mne taky hospitalizovat s dítětem nikdy neodmítli. Naopak, byli vstřícní... Mají poslouchat řvoucí batole, když s ním může být maminka? Proč by si přidělávali práci, když to jde řešit, léčit v klidu.
Platila jsem snad jen noclech, stravu platí zdr.poj.( hospitalizace s dítětem do 6 let)
Se synem jsem mohla být na JIP celý den až do 23 hod., dokud neusnul, sestry přivíraly očko ~;)Manžel byl do 21 hod. a pak šel domů. Ráno, ve 3 hod. se syn probudil, začal brečet a sestřičky pro mne letěli na dět.oddělení, kde jsem spala a zas jsem byla s ním.
Asi jsem měla štěstí na nemocnici a personál. Ale ikdyž se tam snad vystřídalo 5 směn za tu dobu, na nikoho nesympatického jsem nenarazila.
kili
  • 
9.3.2009 21:30:17
nevím, co chápete za slovem komik ani co za malým oddělením a co za malou nemocnicí. Asi máte své definice, Vaše věc.

Nepatřičně předjímáte, já vůbec netvrdím, jak to kde dělají. To spíše Vaše četná sdělení jsou prosáklá nepatřičným zobecněním.
Já jsem psal o věci z hlediska obecného nároku, nic víc a nic méně, nic o tom, že se to tak nebo onak kdevšade provozuje.

Líza
9.3.2009 21:24:56
Ty jsi komik. Když si myslím to, co jsem zažila na vlastní kůži? ~t~

Nevím, jestli sis, Kili, všiml, ale tvoje malé dětské oddělení v malé nemocnici je jen jedno z velmi mnoha dětských oddělení v tomhle státě, a to, že u vás to děláte nějak, tě neopravňuje tvrdit, že to tak na dětských odděleních obecně platí. (To ani nedodávám, že ti nevěřím, když říkáš, že jste nikoho neodmítli... )
kili
  • 
9.3.2009 21:22:54
klidně blafejte planě dál.
 Příspěvky 110 z 458 [Dalších 448 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.