| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Velké srdce pro všechny

 Příspěvky 19 z 9 
sova
  • 
9.6.2008 21:25:30
Je moc fajn,že se najdou lidé kteří se pustí do takového poslání,protože to je rozhodnutí na celý život jen kdyby takových bylo víc.Sami máme děti v pěstounské péči(20),mentálně postižené,romské ale naše.Ale nevidíme v dnešní době pokračovatele,a přitom to stojí za to.Vždycky když čtu takový článek tak si říkám třeba se někdo rozhodne,bude nás víc a děti nebudou muset dlouho čekat.Sova
Sára
  • 
8.6.2008 23:36:07
Jsme pěstounská rodina s pěti dětmi, ale na tolik postižení najednou bychom si netroufli. Máte můj velký obdiv a přeji vám ať vše dobře zvládáte. Vždyť každé dítě je dar, který nás něčím obohatí.
Atislava
  • 
5.6.2008 22:21:24
Velmi mě zaráží jak málo je tu ohlasů. Nepředpokládám, že by se snad někdo vyjadřoval negativně, ale postrádám jakoukoli podporu, vyjádření (určitě kladné), pochvalu, dodání další energie do dalších let při výchově. Na každou blbost (vysavače,bio jídlo, poplatky, atd) se tu reaguje sáhodlouhými připomínky a k tomuto jakoby není co napsat.
Že by jsme snad postrádali slova chvály, nebo se za ně styděli?

Krásný článek, dobří lidé, šťastné děti...
Hogan
2.6.2008 18:36:55
Strašně Vám fandím a držím palce, jsem ráda, že existují lidé jako Vy, lidé s obrovským srdcem a odvahou... Děkuji!
Teraza Horáková
2.6.2008 18:34:57
a nechápu, jak to můžete zvládat. Jste skvělí.
2.6.2008 18:29:25
Renato a Vladimíre, jste báječní,máte můj obdivR^
2.6.2008 16:44:47
Zaifertovi, máte můj obdiv!!! Je krásné, že i v dnešní době se najdou lidé, kteří vidí hodnotu tam, kde většina žádnou hodnotu nevidí. A navíc jsou ochotní pro tyhle "ztracené životy" žít celou svojí bytostí! Hluboce se skláním.
Já vidím potenciál i v těch zatracených dětech, ale asi bych si netroufla si je vzít domů. Třeba být jim kamarádkou, to jo, ale osvojit si je - to už chce obrovskou dávku odvahy!
Iva, 2 kluci
  • 
2.6.2008 13:20:06
Já bych si pro ten podpis určitě šla ... Hodně štěstí a dětských úsměvů:-)
2.6.2008 13:05:10
a můj velký obdiv k tomu. :-)
 Příspěvky 19 z 9 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.