| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Porod pro chlapy

 Příspěvky 110 z 114 [Dalších 104 >>]
2.6.2008 23:27:11
Ale takto narážka nestála, ta skrývala to, že místní kolorit velí zapít děcko, je to náhodou pěkná tradice.
jana , syn 5let a dcerka 1rok
  • 
2.6.2008 23:22:57
To že je chlap poznáte podle toho že se dokáže ožrat? No to snad ne! Ožrat se dokáže každý puberťák, chlap by se hlavně měl dokázat postarat nejen o sebe ale i o své blízké, nemyslíte?
1.6.2008 16:55:23
A já teď...:D:D:D
31.5.2008 0:00:03
"Ještě si ale nedovedu představit, že bych jako poslušný tatínek před sebou tlačil kočárek"
tato věta ale může taky znamenat že není na otcovství ještě připraven co je na tom jako k nepochopení
30.5.2008 23:59:17
"Ještě si ale nedovedu představit, že bych jako poslušný tatínek před sebou tlačil kočárek"
tato věta ale může taky znamenat že není na otcovství ještě připraven co je na tom jako k nepochopení
30.5.2008 23:58:43
pardon já se překliklaRv
30.5.2008 23:55:35
"Ještě si ale nedovedu představit, že bych jako poslušný tatínek před sebou tlačil kočárek"
tato věta ale může taky znamenat že není na otcovství ještě připraven co je na tom jako k nepochopení
Mat
  • 
28.5.2008 14:18:57
No jen trouba ,nebo uchyl si pořídí video v průběhu porodu,ale rozumný tatínek si pořídí video po porodu:-)Tyto první chvíle kdy se mimčo přiloží ke své mamince,ta jiskra v očích je k nezaplacení.
PS:Mluvím z vlastních tří zkušeností ;-)
Speedy
  • 
26.5.2008 17:43:26
Článek se mi moc líbí. Konečně názor chlapa, který je popsán přímočaře a jeho jazykem :-) Docela by mě zajímalo, jestli po porodu vlastního děťátka změkne a jeho cynizmus bude lehce obroušen zážitkem z otcovství. Těším se na nový článek "poté"! :-)
Radka
  • 
26.5.2008 13:19:42
Ten článek je celkem fajn - nebuďme na ty svoje mužský tak nabroušený, mají na to prostě jiný pohled. Hlavně jsou z toho víc vystrašení než my - my jsme na to už od přírody tak nějak připravené, 9 měsíců mimčo nosíme, žijeme s ním a vnitřně jsme připravené na porod. Jenže pro ně je to něco jiného, jsou z toho patřičně vyjukaní (taky jak někdo výše poznamenal díky spoustě filmů s omdlévajícími tatínky) a absolutně netuší, co je čeká. Můj muž z toho byl také v den porodu absolutně mimo, díky této "filmové" a kamarádské osvětě k porodu vůbec jít nechtěl, ale nakonec tak nějak shodou okolností se u porodu ocitl a byl mi velkou oporou - a i když ještě den před porodem byl hrůzou bez sebe, že by tam náhodou musel, dneska je naopak šťastný, že tam mohl být. Prostě jen nevěděl, co ho čeká - a věřte, že vystrašených je 99,9% z nich - tak na ně nebuďme tak zlé, vždyť díky nim můžeme na porod vzpomínat mnohem líp a občas na některé situace, které na porodním sále chlapi způsobí, dokonce i s úsměvem.
 Příspěvky 110 z 114 [Dalších 104 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.