| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nemám dítě ve školce aneb jak přijít o práci

 Příspěvky 110 z 326 [Dalších 316 >>]
17.10.2010 23:37:42
V místě trvalého bydliště mi syna nevzali. Existuje někde v Brně nebo okolí školka, o které víte, že má volná místa ? Problém je najít práci, ale ani to nevyřeší situaci, pokud nemám kde dítě umístit. Děkuji za info ;-)~x~
alkaza
2.10.2010 17:23:16
Dobrý den,

pracovala jsem v mateřské školce. Měli jsme tam chlapce-autistu-. Rodiče ho tam dali ve třech letech, od prvního dne hned na celý den. Nejen, že se nedokázal zapojit do práce s ostatními dětmi, ale narušoval jim jejich program. A nevím proč by se děti neměli třeba v klidu najíst. Protože během oběda dělal scény. Na speciální školce není nic špatného. Dítě tam získá daleko víc, už jen z toho důvodu, že je ve třídě méně dětí než v klasické školce, a více učitelek. U\čitelé jsou tam speciálně vyškoleni na péči o "postižené" děti. Ale ve třídě kde je běžně 25 dětí na 1 učitelku. Je i jedno autistické dítě moc.
janna
  • 
15.9.2008 9:12:47
no holky tak je to jak jsem říkala.malá zničehonic čapla nočník,jen tak,sama od sebe a uz umí.i kakat chodí sama.no jo, ty malé tvrdé hlavičky.(nebylo to ted,nejak v tom červnu)
1.9.2008 21:17:18
správně by každá máma měla mít životní minimum,aby se o dítě mohla starat až dočtyř let věku

Životní minimum první dospělé osoby v rodině je stanoveno na 2.880 Kč, takže rodičák poskytovaný do 4 let věku dítěte je vyšší ;o)
1.9.2008 20:23:14
tak to je pravda,asi se těm nahoře zdá,že se matky mají až moc dobře,proto to tak blbě udělali s tou mateřskou,správně by každá máma měla mít životní minimum,aby se o dítě mohla starat až dočtyř let věku,když je to potřeba.Plno dětí teď nevezmou a matky aby jedly strouhanku,když nemůžou do práce,je to bordel v našem státě,Já mám syna 10/2005 a letos jde do školky,už jsem se dívala po práci,ale buď jim vadí dojíždějící a nebo to,že jsem matka a to už mi řekli několikrát.my matky jsme prostě diskriminované!
1.9.2008 20:15:43
tak to je pravda,asi se těm nahoře zdá,že se matky mají až moc dobře,proto to tak blbě udělali s tou mateřskou,správně by každá máma měla mít životní minimum,aby se o dítě mohla starat až dočtyř let věku,když je to potřeba.Plno dětí teď nevezmou a matky aby jedly strouhanku,když nemůžou do práce,je to bordel v našem státě,Já mám syna 10/2005 a letos jde do školky,už jsem se dívala po práci,ale buď jim vadí dojíždějící a nebo to,že jsem matka a to už mi řekli několikrát.my matky jsme prostě diskriminované!
1.9.2008 20:14:56
tak to je pravda,asi se těm nahoře zdá,že se matky mají až moc dobře,proto to tak blbě udělali s tou mateřskou,správně by každá máma měla mít životní minimum,aby se o dítě mohla starat až dočtyř let věku,když je to potřeba.Plno dětí teď nevezmou a matky aby jedly strouhanku,když nemůžou do práce,je to bordel v našem státě,Já mám syna 10/2005 a letos jde do školky,už jsem se dívala po práci,ale buď jim vadí dojíždějící a nebo to,že jsem matka a to už mi řekli několikrát.my matky jsme prostě diskriminované!
19.7.2008 21:42:28
milado, tvoje prispevky me hluboce uklidnuji. diky.
m
  • 
2.6.2008 21:54:11
Omlouvám se, text se mi neobjeví po prvním odeslání, ale nejdříve po druhém. Pak se to objeví vícekrát.
Markéta
  • 
2.6.2008 21:51:19
Dříve děti byly tahány na nočník sotva začaly sedět, takže ve třech se už nepočůravalo žádné normálně vedené dítě. Byly pouze látkovky a mámy koukaly´, aby se co nejrychleji zbavily každodenního praní. Po nás chtěly učitelky, abychom nejpozději do čtyř let uměly vázat tkaničku.když to dítě nezvládlo bylo problémové. Takže doma se to cvičilo, aby paní učitelky měly klid. Suché zipy nebyly. Dnes některé děti neumí tkaničku v sedmi letech.
 Příspěvky 110 z 326 [Dalších 316 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.