| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Pohled zdravotnice: jak jsem nerodila doma

 Příspěvky 110 z 533 [Dalších 523 >>]
Elena
  • 
4.7.2009 14:53:30
Napsala jste moc hezký článek, jak to v životě někdy chodí. Jen by mě zajímalo, jestli jste někdy přemýšlela nad tím, že právě u porodu doma by se tohle ve Vaší situaci stát nemuselo? Psala jste, že šňůra se omotala na poslední chvíly. Neměl v tom prsty například stres, nebo strach ? nebo změna plánu a podvědomé myšlenky na zkušenosti Vás jako medičky?
Už jen prožití v průběhu začínajícího porodu a jeden hloupý rozhovor o klyzmatu či jiné pocity z personálu mají velký vliv právě na všechny komplikace.
Předtavte si , že porod je přerušen už jen myšlenkou.- ne nebudu rodit doma, jedu do porodnice. Už v tu chvíly je vše přirozené zastaveno. Následuje stres a cesta do porodnice, hledání a absolutní přemýšlení.. ALE při porodu se právě všechno přemýšlení musí vypnout, jinak to nefunguje.. Protože porod ovlivňuje nestraší část naše mozku, stejně jako kojení nebo intuici...
Přerušení porodu vede vždy jen ke komlikacím....
jojo, holčička
  • 
18.2.2009 11:56:00
Milá paní, už čtu asi váš 3. příspěvek a nedalo mi vám nenapsat: Kde se ve vás ta zloba bere? Proč si to ventilujete takhle v diskuzích?
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:52:05
Moc by mě zajímalo, jak tu spojitost epilepsie s omotáním prokázali. Nevíte konkrétně?
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:42:25
Zkuste někdy zapátrat o škodlivosti ultrazvuků a především 3 a 4D...to, že to doktoři neřeknou, neznamená, že to není škodlivé...ani nevíte, že miminkům škodíte už pouhou svojí zvědavostí..
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:34:39
Omluvám se za záměnu jmen, myslela jsem Sylvii
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:32:05
Tere nám tady uhodila hřebíček na hlavičku, viďte! :) Díííííííííííky za lidi, co ještě mají svůj selský rozum!
Pavla, dcear Sophia
  • 
18.2.2009 11:27:36
Jen z toho udělejte ještě větší horor! :) neuvěřitelné!a ještě s jakou agresí! není divu, že se rodí miminka s problémy, když jsou na světě lidé jako vy...
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:21:27
Ruku na srdce, vy věříte tomu, že v nemocnici by jim příprava na zákrok trvala míň než 10 minut? Tady patří hláška jedné z dam výše: "Nohama na Zemi"!:)
Pavla, dcera Sophia
  • 
18.2.2009 11:14:09
Zkuste si uvědomit,že porod není o tom, byt nohama na zemi. Dite se do pupecni snury nezamota jen tak nahodou!!! Stav vasi mysli dokáže ovlivnit naprosto všechno...silou mysli jde pomoci i natočení miminka apod. (z vlastni zkušenosti) Tak přestaňte být pořád tak odmítaví a negativní!
Tulka
18.2.2009 11:12:22
Pavlo~R^
 Příspěvky 110 z 533 [Dalších 523 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.