| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chraňte oči svých dětí!

 Příspěvky 110 z 31 [Dalších 21 >>]
Dana Š.
  • 
17.12.2010 17:30:36
Pokud při léčbě okluzí dítě odmítá náplasťový okluzor, vyzkoušejte látkový okluzor (www.okluzoryprodeti.cz), který se navléká na brýle.Procvičování očí je pro nás nyní příjemnější.
Marketa
  • 
6.5.2010 12:08:54
Dobrý den, já sem dnes obednávala 14měs. syna o oční a byl problém ji ukecat, aby nás vůbec objednala. Maly zacal šilhat a když sem ji řekla, že se mi zdá, že se to každý den horší tak mě "laskavě" objednala až za 6 týdnů. Myslím, že to má od pobytu na sluníčku - očička nechráněný, tak budu muset pátrat jinde. Kdybyste měli radu-zkušenost, dejte do placu. Díky.
8.10.2009 9:09:17
Šarušo, dioptrie + JSOU na blízko. ~;)
8.10.2009 8:59:16
Dobrý den,u mé dcery 2,5 let byla zjištěna dalekozrakost.A má předepsané brýle na dálku,tak jsem se chtěla zeptat,zda je to správně?Myslela jsem si,že naopak by měla mít brýle na blízko.Skia natur:oboustr.+3 OD a dioptrie má předepsané +2
28.1.2009 20:52:10
Dobrý večer,
mám pětiletého chlapečka s těžkou tupozrakostí. Denně docházíme na pleoptické cvičení tupozrakého oka. Zdravé očičko zakrýváme a to tupozraké je nuceno se tzv. rozkoukávat. Můžu Vám dát kontakt na naší ortoptičku, která má s tupozrakostí velké zkušenosti . Jestili máte zájem ozvěte se mi, můj mail je kmochova.e@seznam.cz
hanka
  • 
4.12.2008 14:31:34
Dobrý den.

Mé jméno je Hana Barešová a jsem studentka VOŠ sociálně právní. Ráda bych zde nechala všem rodičům dětí se zrakovým postižením odkaz na dotazník, který použiji ve své závěrečné práci. Prosím všechny rodiče těchto dětí, kteří se chtějí vyjádřit a přispět svým názorem, aby tento dotazník vyplnili. Děkuji.

http://survey.easyresearch.cz/pK9esCw8PBKXzsRQ319aOzoTL.aspx
  • 
6.6.2008 15:37:51
no cucim tu ako keby som bola z inej galaxie dozvedam sa to fakt prvý krát , ludia okolo mna pouzívajú fotaky vo velkom a fotia svoje deti myslim kazdy chce co nejlepsiu fotku a robi to s bleskom tak asi by to chcelo vacsiu kampan a nie si mysliet ze to vsetci musia vediet ked to viem aj ja.
Dáša, dcera 15 měsíců
  • 
25.11.2007 13:57:56
Sama jsem tupozraká (zjištěno v 10 letech a pak pozdní pokusy o "léčení") a nerada bych tuto vada zanedbala u dcery. Zaujal mě výše uvedený příspěvek, ale nefunguje mi uvedený link. Prosím, můžete mi sdělit něco bližšího.
Dáša
Dáša, dcera 15 měsíců
  • 
25.11.2007 13:57:45
Sama jsem tupozraká (zjištěno v 10 letech a pak pozdní pokusy o "léčení") a nerada bych tuto vada zanedbala u dcery. Zaujal mě výše uvedený příspěvek, ale nefunguje mi uvedený link. Prosím, můžete mi sdělit něco bližšího.
Dáša
Monika Moserová
  • 
26.3.2006 21:40:18
Zdravím všechny rodiče dětiček s jakýmkoliv postižením zraku.
Doporučuji obrátit se na Střediska rané péče, které působí v celé republice. Pomáhají rodinám, ve kterých se narodí dítě s postižením zraku od narození až do 6 let věku dítěte. Zde odkaz na stránky. www.ranapece.cz
Držím palce. Monika
 Příspěvky 110 z 31 [Dalších 21 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.