| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dítě, nebo práce? Chci si užít obojí!

 Příspěvky 110 z 725 [Dalších 715 >>]
Martina, 1,5 Lucie
  • 
5.3.2008 10:38:07
Plně souhlasím se severankou. At si každý dělá, jak mu to vyhovuje, ale zastávám názor, že čím déle může být matka s dítětem doma, tím lépe. Počáteční 3 roky se nikdy nevrátí zpět. Sama jsem opustila dobře placenou práci a nechci se vrátit dříve, chci se věnovat dítěti, proto jsme si dítě pořídili a ne, abych ho po pár měsících šoupla do jeslí, či na hlídání někomu jinému. Nemluvím samozřejmě o tom, když má někdo finanční nouzi, to pak nic jiného nezbývá. Moje babička pracovala dlouho v jeslích a sama říká, že pokud nění nutnost, jen chtíč matky dát od sebe batole pryč, není to dobré. Sama jsem se nyní omezila, ale dítě jsem chtěla, tak pro to musím něco udělat ne???
Majka + 2x2
15.2.2008 19:18:48
Ahoj Severanko, teď si mě pobavila, přesto to dělám, když má paní na úklid přijít (uklízím ten největší binec :) ), ale vytře, vysaje, vyžehlí, minule dokonce umyla okna - co si více přát :o)
Někdy se u "nás" zase ukaž
zuzka
  • 
13.2.2008 10:01:07
Dobry den potrebovala bych poradit,jsem osaoba pecujici o dite tudiž za me stat plati zdravotne odvody,naskytla se mi moznost vydelat si formou brigady ale nevim jestli se to muze,ma nekdo skusenost?Diky
zuzka
  • 
12.2.2008 18:35:33
Dobry vecer,koukala jsem v prispevcich ze se rozumite paragrafum a zakonum,mela bych taky jednu otazecku na Vas,jsem hlasena na pojistovne jako osoba pecujici o dite,mam moznost jit si privydelat formou brigady,chci se ale zeptat jestli se to muze kdyz stat za me odvadi zdravotny odvody,dekuji moc predem za odpoved
  • 
12.2.2008 18:12:24
Dobry den potrebovala bych poradit nikde se toho nemuzu dočitat.Nechala jsem na manžela prepsat rodičak a ja jsem doma jako osoba pečujici o deti,tudiž stat za me plati zdravotne odvody,Mam možnost privydelat si formou brigady.Jenomze nevím jestli se to muze kdyz jsem jenom jako osoba pečujici o dite.Poradite mi nekdo prosim?????
Kimmy, 2 deti
  • 
12.2.2008 17:17:21
ale Mad - prece zname tu o potrefene huse, ne?

Kimmy
madelaine
12.2.2008 16:52:24
Ty abys neměla poslední slovo. Běž si raděj zacvičit.
12.2.2008 16:35:57
Já ti teda udělám radost a ještě jednou přispěju do diskuse, která je naprosto vyčerpaná a ty ji živíš mrtvými glosami.

Děvčata, Kimmy žije. WOW
Kimmy, 2 deti
  • 
12.2.2008 15:15:20
Madelaine - no aspon, ze uz vim, kam pro tu bumazku a ze zodpovednost byla sverena osobe s vysokymi etickymi, kulturnimi a komunikacnimi standardy...

madelaine
12.2.2008 14:38:42
Kimmy, příště, až budeš chtít něco říct, tak se musíš zeptat na dovolení, víš? To nejde, aby sis tady plkala jen tak z mosta do prosta :).
 Příspěvky 110 z 725 [Dalších 715 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.