| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jiná barva, jiná řeč

 Příspěvky 110 z 38 [Dalších 28 >>]
Annah
  • 
6.2.2008 23:11:12
Ahojky, tak nevim, tak mi kdyz tak napis na janainger@yahoo.de, my budeme v Brne asi kolem 12.-14.2. anebo o tyden pozdeji 19-21.2.:-) jestli budete mit chvilku cas, ze bychom se mohli videt:-)
  • 
6.2.2008 21:04:26
Ahoj,tak to přišlo zase jako virus.Hana
  • 
6.2.2008 21:03:49
Tak to přišlo zase jako virus.Tak nevím.Hana
  • 
6.2.2008 21:03:48
Tak to přišlo zase jako virus.Tak nevím.Hana
Annah
  • 
6.2.2008 15:39:15
Ahojky, jsem posilala, tak uvidime jestli to vyjde
  • 
5.2.2008 9:13:16
Ahojda,přišel mi od tebe email,ale zavirovaný.Takže jsem ho nečetla.Zkus napsat z jiného PC.¨Zatím ahojda Hana a kluci
Annah
  • 
4.2.2008 22:42:27
Ahojky, nahodicka, my jsme puvodem taky z Brna a ted tam obcas zajizdime:-) tak se hezky uzdravte. Napisu Vam brzy na mail, zatim ahojky:-)
  • 
2.2.2008 10:30:21
Ahoj, tvá otázka je na místě, proč se k nám stěhují vietnamci,víš náš český národ je trochu líný na práci a oni pochopili, že se u nás dají vydělat peníze, když Češi neumějí roztočit byznys.No abych jim nekřivdila, už tak trochu umí,ale nikomu z nich se nechce pracovat od nevidím do nevidím.A jestli zde chtějí vietnamci vydělávat,tak se musí sakra ohánět prací,aby si mohli vše zaplatit.Pokud nemají trvalý pobyt,jsou to jen samé povolení a povolení.Je neskutečné kolik to stojí.A jakmile se jedná o vietnamce, ty ceny jsou velmi zajímavé.Když si půjdu já něco pronajmout např.byt nebo obchod dostanu úplně jinou cenu než vietnamec, mám to vyzkoušené.Abych se vrátila k tomu co zde vietnamci dělají.Snaží se vydělat peníze,které potom stejně odvezou do Vietnamu a koupí si tam nějaký dům nebo obchod.Vím, že posílájí své rodině pravidelně peníze.Vietnam, je velmi chudá země po válkách,které utrpěli,ale začali se velmi dobře zotavovat a to co vydělali v zahraničí, kde tvrdě dnem i nocí pracovali, posílali domů a jejich země začala vzkvétat.Většina veitnamců se stejně nakonec vrátí do své matičky země.Protože všude dobře,doma nejlíp.Výjimkou jsou cizinci,kteří zde založili rodinu.Ale pořád tvrdím:VŠICHNI JSME NA TOMHLE SVĚTĚ VŠUDE DOMA A PŘITOM JSME TADY JEN NACHVÍLI NA NÁVŠTĚVĚ.Tak Vám všem přeju,aby ta návštěva byla co nejdelší,co nejmíň komplikovaná a velmi pestrá a barevná.Ahojda Hana
  • 
2.2.2008 9:44:14
Ahojda, omlouvám se,že odepisuji pozdě,ale děti mají chřipku a ten mladší je na mě takový závislák.Jsem z Brna.Nevím, jestli je vhodné tady v té diskuzi si takhle psát.nevím jestli mohu uvést tady svou mailovou adresu,ale snad by to nemělo vadit.Takže má adresa je: HanaTran@seznam.cz.Budu moc ráda když se mi ozvete.Jinak se mějte moc fajn, všichni, i ti kteří jsou proti čemukoliv, já si totiž myslím, že i v těch špatných je něco dobrého a časem na to příjdou, že všichni lidé tady na to malém nebo velkém světě jsme jedna rodina,ať jsme bílý,rudý,černý,žlutý anebo zelený....Každý člověk má právo na život a jaký si ho udělá takový ho bude mít, třeba i barevný!!Rozlišovat by se měli jen slušný a špatný lidé!!Takže hlavu vzhůru a proč nemít ten náš krátký život barevný?Hana
Annah
  • 
24.1.2008 13:09:17
ti rikam neni prace:-)
 Příspěvky 110 z 38 [Dalších 28 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.