| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Očkovaní proti pneumokokovým nákazám

 Příspěvky 110 z 190 [Dalších 180 >>]
kili
  • 
22.6.2009 16:02:36
ani poplach, ani móda,

AAP (americká akademie pediatrická) doporučuje PCV pro děti ve věku 0-6 let, PPV pak pro děti ve věku 7-18 let. To obecně. Konkretně je dobré poradit se s PLDD, který má Vaše děti v péči.
22.6.2009 14:23:35
ma druha dcera se mam v brzke době poprve očkovat a ja nevim jestli ji mam dat očkovat i proti pneukokovi prvni dcera byla vždy zdrava tak ted nevim jestli dat nebo nedat očkovat chtěla bych vaš nazor abych si byla jista že se rozhodnu spravně
Ivana dvě male dcery
  • 
22.6.2009 14:06:12
chtěla jsem vědět nazor mam dvě dcery jedna ma necele 4 roky a nikdy nebyla nijak zvlašt nemocna jen křipky ta druha ma 3 měsice a jdeme na očkovani doktorka mi poradila at dam ji očkovat proto pneukoku aja ted nevim jestli ano nebo to je jen takovy poplach anebo moda to očkovat tak jsem chtěla slyšet nazor i jinych
1.2.2009 23:39:04
Nazdárek. Chci se jenom zeptat.Mám 11 mněsíční dceru a už mněla 2x zánět sředního ucha.Slyšela jsem,že když dítko má do roka 3x píchnuté ouško tak se může nechat očkovat proti meningokoku zadarmo? Nevíte oto někdo více??Díky~:-D
kili
  • 
20.1.2009 0:54:49
Nikoli, nečtu, ba ani to, co po něm zbylo. Ani jsem nic takového nesdělil.
Milada.
20.1.2009 0:49:43
Kili,

tak Ty čteš Rudé právo ?~y~~y~

Já ne :-)
kili
  • 
20.1.2009 0:45:43
- přeočkování BCg vakcinou u jedenáctiletých není v náplni mé práce, tak ani není proč by se mi to donášelo, nicméně informace o zamýšleném kroku včetně jeho termínu jsou mi známy delší dobu
- má otázka zněla jinak
- přeočkování BCG vakcínou skutečně nejspíše zrušeno lednem 2009 počínaje b u d e , to ovšem nelze učinit zprávou v Rudém Právu
- nebráním nikomu v jásotu, tím méně Vám
- nijak si na Vás nepamatuji

Milada.
20.1.2009 0:28:09
Kili,
samozřejmě ~j~

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/ministerstvo-rusi-preockovani-deti-proti-tuberkuloze_100126.html

Se to k Tobě jako lékaři ještě nedoneslo ~y~ ?

A budeš se divit, já jásám ~t~

Jistě si mne pamatuješ a hlavně si pamatuješ, že moje dítě má IgA nulu, takže to, že 2 roky se tomuto očkování vyhýbal je konečně v cajku a nikdo už na něj nemůže :- ) ) )
kili
  • 
20.1.2009 0:19:40
tím jste si jista ?

Ani tak bych nejásal. Arbor ex fructu cognoscitur.
Milada.
20.1.2009 0:09:42
DDD,

reaguješ na více jak rok starý příspěvek. Věř tomu, že dneska jsme už dál.

Třeba TBC v 11ti letech bylo minulý týden zrušeno, jupííí, jupííí! ~z~
 Příspěvky 110 z 190 [Dalších 180 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.