| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Tiše mu závidím. Usnul…

 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]
  • 
20.12.2007 15:14:02
I já se připojuji k velké skupině čtenářek a ráda bych Vám pane Nágle i celé vaší velké rodině popřála krásné svátky a požehnáníčko malému Samuelovi.
Vaše články nejsou jenom čtivé a vtipné. Jsou také hlavně laskavé.
Asi také nebudu jediná která má občas chuť spolu s paní Smolíkovou zvolat: "že jsem si raději nevzala Pištu Hufnágla!".... /nebo alespoň nějakého Nágla/.
Možná by jste mohl toho Pištu použít jako pseudonym pro Vaší budoucí knihu. /Ta Vás totiž nemine/. A čtenářky už by věděli o čem si budou se slzami v očích číst.
Jenom doufám že si pak každá z nás řekne: "Ale já si raději stejně nechám toho svýho Pepu.....
19.12.2007 21:07:47
Taky se mi líbí, jak pan Nágl píše. Proto jsem si ty článečky stáhla (je jich 24) a mám je uložené ve Wordu. Mám je seřazené podle datumu zveřejnění. Kdo bude mít zájem, mohu poslat.
hana 3děti
  • 
15.12.2007 21:14:08
Váš článek mě pohladil po duši.Jako-bych slyšela rodiče."Hani,prosím stiš to" a když to nešlo po dobrém pak následovalo"Hano,tobě se to vrátí na dětech ta tvoje neposlušnost":-) :-) a přiznávám VRÁTILO!!!!!!
Katoun
15.12.2007 0:20:12
Opět krásný článek, který pohladí. Doufám, že nás budete dále zásobovat příběhy z Vaší domácnosti a hlavně o tom, jak roste vnouček. Připojuji se k ostatním - prosím, napiště knihu o Vaší rodině, nádherně se to čte, pohladí na duši ...
Zdenka
  • 
13.12.2007 14:45:41
Vážený pane Nágle.Žádný Váš článek si nenechám ujít.Váš styl se my líbí a nikdy nečtu vaši tvorbu okem přelétavým.Vychutnávám si řádky pomalu a s chutí, jako sklenku toho nejkvalitnějšího vína.
Krásné Vánoce všem.
Majka+Kiki
13.12.2007 14:09:40
Na každý další článeček čekám a čekám, ale trpělivě - uspěchanost se nevyplácí. Protože když se dočkám, tak vždy to stojí za to. Příběh pěkně ze života, slyším i hudbu a nakonec to ticho. Gratulace k vnoučkovi a vše nej, nej, nej do nového roku a ať to píše!
13.12.2007 13:41:11
Pane Nágle,
většina už byla řečena, vlastně napsána..... Děkuji za krásné články a pohlazení na duši. Přeji jen to nej..... Vám, celé rodině i tomu malému bezmocnému - všemocnému uzlíčku s modrýma očima.
Hankie, až budeš ty článečky tisknout, prosím jednou i pro mne :o))))
13.12.2007 11:46:14
Pane Nágle, je vidět, že Samuel má to, čemu se říká "přirozená autorita", budete se holt muset učit..... :-)

Ale vážně - gratuluji k vnoučkovi a moc děkuji za vánoční naladění

Simča

PS. a to si představte, že pracuji na intru a těch hudbymilovných hromotluků tam mám dvě desítky... Dveře od pokojů se prohýbají na chodbu pod návalem decibelů vevnitř :-))) a každé v jiném rytmu, jiném stylu, ...

13.12.2007 10:07:06
Děkuji za článek!! Knížku bych si taky jistě koupila a darovala i ji kamarádkám!!

Gratuluji k vnoučkovi...a vlastně k Vašemu životu :o))

A moc bezmocného si budu pamatovat. Mám dva doma a je to fakt moudré a trefné :o))
Hankie+3
  • 
13.12.2007 6:40:02
já jsem taky pro vydání knihy!

Zrovna mě při čtení napadlo, že zkusím dohledat vaše články na rodině, vytisknu je, dám jim hezkou titulku a manžel je dostane místo knihy pod stromeček. Nemá čas číst, je pořád v práci, nebo dělá přípravy na další den nebo na kurzy, o víkendu odpadne a spí a spí... K velké knize ho neukecám, ale ať mi neříká, že každý večer nezvládne jeden článeček od vás :-))
 Příspěvky 110 z 22 [Dalších 12 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.