| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak se dělá dědeček

 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]
Zuzana, 2 vnoučata
  • 
12.12.2007 8:08:48
Opravdu moc pěkný článek, hezky a vtipně napsaný. Mohl byste se psaním rozhodně živit. Při jeho čtení jsem si vzpomněla na dobu před cca 10 lety, kdy moje dcera byla též jako au pair v Anglii a měla jsem podobné pocity a obavy, jednu chvíli to vypadalo, že tam možná i zůstane, neboť se do ní zamiloval bratr matky dětí, které hlídala /měla na starost tři malé holčičky/. Ale byla jsem velice ráda, když se vrátila domů a obě vnoučata mi pořídila s rodilým Pražákem.
Přeji Vám, aby vnouček ve zdraví rostl.
Helena,dva kluci ,dvě kozy
  • 
10.12.2007 12:47:37
Gratuluji k titulu a ke kozí farmě neméně !!! Přijďte mezi kozičkáře a ovčáky na www.ifauna.cz . Helena
Teraza Horáková
10.12.2007 11:02:45
GRATULUJU, KRÁSNÝ ČLÁNEK.

Dědeček se dělá snadno. Prostě se vrátí o hodně let zpátky :-)) (náš dědeček i my bychom mohli hodně vyprávět)
  • 
10.12.2007 9:11:29
Luboši,

gratuluji a věřím, že vy budete úžasný dědeček.
Krásný advent, i když vy už jste se dočkali :-)

Soňa
9.12.2007 19:36:13
Gratuluji k vnouckovi a preji celé Vaší rodině hodně zdraví. Dojal jste k slzám. Taky bch si přála pro svého syna takového skvělého dědečka, jakým budete Vy! A nepochybuji o tom, že Vás čekají moc krásné Vánoce s novým členem rodiny. Hodně štěstí.
Milena
  • 
9.12.2007 14:08:48
Gratuluju a přeju hodně, hodně, hodně radosti, lásky a potěšení z vnoučka a taky hodně bezmezné trpělivosti. Já sama mám čtyři vnoučata a naději na další, tak vím co to obnáší. Ještě jednou hodně radosti a štěstí.
8.12.2007 23:35:10
Vladan úžasně vystihl mé vlastní pocity:-) Miloučké, krásné.... Nezbývá mi než gratulovat, pane Nágle!
Silueta
7.12.2007 19:19:42
Moc Vám děkuji za krásný článek a připojuji se k prosbě o pomýšlení nad knihou.....takových není nikdy dost.
7.12.2007 12:49:28
Moc krásné,úplně jste mě rozplakal.Přeji hodně radosti z vnoučka a také hodně energie.Děkuji za krásný článek
jaanka
7.12.2007 12:39:00
gratuliji k dědečkování. Moc hezky napsané
 Příspěvky 110 z 40 [Dalších 30 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.