| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Příště chci rodit jako rodička, ne jako pacientka

 Příspěvky 110 z 170 [Dalších 160 >>]
Radka
  • 
15.11.2007 1:07:25
Hi, hi a kam by poslali mě, když jsem mezi prvním a druhým těhotenstvím menstruaci neměla? Jen jsem si tak kojila, kojila a když dokojila, tak otěhotněla. To bych asi mazala domů, protože bych neodpovídala tabulkám :))
myš
  • 
13.11.2007 11:14:04
Řekla bych, že Sylva jen reaguje v nadsázce na hloupé předsudky = kdo rodí doma je nezodpovědný sobec, kterému jde jen o vlastní pohodlí a ne o zdraví dítěte. Stejně tak by se dalo říct, že kdo rodí v porodnici je líný a zbabělý...je to stejná generalizace.
Přestaňme odsuzovat něco, o čem prd víme.
Radka, Natálka 15 měsíců
  • 
12.11.2007 22:22:06
Sylvo, opravdu o Vás tady víme prd, jak píšete, ale to, jak zle reagujete hovoří za vše:-( Není to trochu smutné a zbytečné?!
Mějte se hezky!!!
Radka, Natálka 15 měsíců
  • 
12.11.2007 22:14:25
Rodila jsem v Mladé Boleslavi, ale jak už jsem řekla, každému vyhovuje něci jiného;-) Já byla maximálně spokojená!
Katerina Strelcova
  • 
12.11.2007 21:51:30
porod si myslim, byl v Podoli opravdu velmi peclivy, jen jsem byla rada, ze u mne mohl byt celou dobu manzel, takze jsem na pokoji nebyla sama, pominu-li fakt, ze jsem malem porodila ve sprse, o zimnici a neprijemnem siti take nebudu hovorit, Hanicka mela necelych 2.5kg, takze byla 3 hodiny v inkubatoru, ale co mne prekvapilo, bylo to vsechno kolem, v sest rano mereni teploty na misto pozdravu dobry den, byla jsem na pokoji se dvema dalsimi maminkami, a fakt jsme se vsechny tesily, az pujdeme domu, ta starostlivost sester, uklizecky, doktori a nemoznost pomoci s kojenim...to byla neprijemna zkusenost, s Hankou jsme byly obe zdrave a tak jsme nepotrebovaly zadnou specialni peci, ale to co jsem videla co se delo kolem mne bylo opravdu do nebe volajici. Zaver, s autorkou clanku opravdu souhlasim.
  • 
12.11.2007 21:43:05
Na svůj prvni porod jsem se dle vsech moznosti vsemozne pripravovala, jak po fyzicke strance tak po te vzdělávací, rodila jsem v Podoli a mám naprosto shodnou zkusenost. Take si nebudu ztezovat, ale predstavovala jsem si ne porod jinak, ale hlavne tu poporodni peci naprosto jinou. Presto, ze se o Podoli hovori jako o jedne z nejlepsich porodnic, pak by mne zajimalo, jak to vypada jinde.
Veronika,Šimon 7 měsíců
  • 
12.11.2007 9:04:59
Milá maracujo,jsem až z Jižní Moravy a rodila jsem v Břeclavi.Pokud Vás to přesto zajímá,podívejte se na jejich stránky kde máte možnost se i o všem informovat.Adresa je www.nembv.cz.Přeji hodně štěstí,porod podle Vašich představ a hlavně zdravé miminko.
s pozdravem Veronika
11.11.2007 22:48:55
Tak nějak jsem si připadala v porodnici i já, až na to, že jsem se tam skutešně necítila dobře a podruhé bych chtěla rodit doma. Gynekologické sestry na mě byly vyloženě hnusné, několikrát jsem dostala vynadáno (jako že jsem si dovolila zařvat nebo že nechci sedět na míči atp.), nechtěly ke mně pustit partnera a celkově jsem si tam připadala jak kus masa, který je tam obtěžuje. A to jsem si ještě, já koza hloupá, vybrala a zaplatila porodnici komplet nadstandart! O dětských sestrách a podpoře kojení vůbec nemluvím. Laktační sestry mě dostaly do stavu, kdy jsem každou chvíli volala s pláčem domů. I jsem se dost divila, že jsem v těch stresech vůbec měla mlíčko. A to měli titul Baby friendly hospital (snad je to napsané dobře), což byl důvod, proč jsem si tuto porodnici vybrala. Jediné, co jsem ocenila, bylo to, že syn měl žloutenku a světlo na svícení dostal přímo do toho vozíčku pro mimi a neodnesli mi ho pryč, ale zůstal se mnou. Setkala jsem se pouze s jediným podobně negativním názorem, jinak zde byly všechny maminky spokojené. Asi jsem toho chtěla moc, aby se ke mně sestry chovaly jako k člověku a novopečené mamince...
11.11.2007 22:48:37
Tak nějak jsem si připadala v porodnici i já, až na to, že jsem se tam skutešně necítila dobře a podruhé bych chtěla rodit doma. Gynekologické sestry na mě byly vyloženě hnusné, několikrát jsem dostala vynadáno (jako že jsem si dovolila zařvat nebo že nechci sedět na míči atp.), nechtěly ke mně pustit partnera a celkově jsem si tam připadala jak kus masa, který je tam obtěžuje. A to jsem si ještě, já koza hloupá, vybrala a zaplatila porodnici komplet nadstandart! O dětských sestrách a podpoře kojení vůbec nemluvím. Laktační sestry mě dostaly do stavu, kdy jsem každou chvíli volala s pláčem domů. I jsem se dost divila, že jsem v těch stresech vůbec měla mlíčko. A to měli titul Baby friendly hospital (snad je to napsané dobře), což byl důvod, proč jsem si tuto porodnici vybrala. Jediné, co jsem ocenila, bylo to, že syn měl žloutenku a světlo na svícení dostal přímo do toho vozíčku pro mimi a neodnesli mi ho pryč, ale zůstal se mnou. Setkala jsem se pouze s jediným podobně negativním názorem, jinak zde byly všechny maminky spokojené. Asi jsem toho chtěla moc, aby se ke mně sestry chovaly jako k člověku a novopečené mamince...
Dáša + Anetka 13.měsíců
  • 
11.11.2007 22:36:56
Můj porod proběhl asi tak ,jak by si ho přála každá maminka.Na to,že to byl můj první porod,jsem něměla ani žádné kontrakce a do porodnice jsem šla vlastně jen na kontrolu a nic mi nebylo.Doktor mi řekl,že jsem otevřená na 6cm,bylo něco kolem půl 9 ráno.Poslal mě na porodní box a udělali mi klasickou přípravu na porod(klystýr,...)Manžel byl celou dobu se mnou.Když se nic nedělo,tak mi píchli v 10 hod. plodovou vodu a v 11.13.hod se Anetka narodila.Tak rychlý porod jsem ani nečekala.Žádný formuláře jsem nevyplňovala,jen jsem jim dala papíry o jménech a víc se mě nikdo na nic neptal.Po porodu malou ošetřili přímo na porodním sále a za naší přítomnosti a potom jsme ji měli celý 2 hod. u sebe.Paní doktorka byla báječná a dalšího porodu se vůbec nebojím.I dětské sestry byly skvělé,trpělivé s kojením a dobře mě všechno naučili.V porodnici jsme strávili 5 dní,protože jsem měli žloutenku.Takže opravdu naprosto odlišná zkušenost.(Kdyby někoho zajímalo,kde jsem rodila,tak v Přerově.)Dáša
 Příspěvky 110 z 170 [Dalších 160 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.